Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Milan“ ir „Roma“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Zlatanas Ibrahimovičius jau 2-ąją minute tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Milan“ į priekį 1:0.

Edenas Džeko 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Alexis Saelemaekersas 47-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir vėl persvėrė rezultatą „Milan“ naudai 2:1.

Jordanas Veretoutas 71-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė rungtynių rezultatą 2:2.

Netrukus Z.Ibrahimovičius taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir vėl sugrąžino „Milan“ komandai minimalų pranašumą 3:2.

Marashas Kumbulla 84-ąją minutę tiksliai uždarė vos iš keleto metrų perdavimą ir išplėšė lygiąsias 3:3.