NBA planas: trumpesnis sezonas ir finišas iki olimpinių žaidynių

Nacionalinė krepšinio lyga (NBA) planuoja naująjį sezoną pradėti dar iki Kalėdų, o finišuoti iki kitų metų Tokijo olimpinių žaidynių.

D. Sabonis (nuotr. SCANPIX)

Taip skelbia sporto gigantas ESPN. Kaip rašo žurnalistai Adrianas Wojnarowskis ir Brianas Windhorstas, šis formatas kol kas realiausias scenarijus.

Skelbiama, kad jau penktadienį komandų vadovai nuotoliniame pokalbyje aptarė šiuos planus. NBA reguliarusis sezonas veikiausiai būtų ne kaip įprastai 82 mačai, o 72. Veikiausiai neįvyktų „Visų žvaigždžių“ savaitgalis, o vietoje jo būtų tiesiog kelių savaičių pertrauka.

Galutinis terminas, iki kada turi būti apsispręsta, įvardijama spalio 30-ta diena. Kol kas vyksta diskusijos su įvairiomis pusėmis, tarp jų ir transliuotojais.

Šios žinios išsklaidė kiek anksčiau vyravusias kalbas, kad Tokijo olimpiadoje kitų metų liepos pabaigoje kai kurios šalys gali neišvysti garsiausių savo žaidėjų. Tarp tokių šalių buvo ir Lietuva, kadangi NBA rungtyniauja Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas.

Tokijo olimpiada startuos 2021-ųjų metų liepos 23-ąją dieną ir baigsis rugpjūčio 8-ąją. Kita vertus, Lietuvos krepšinio rinktinei į olimpiadą dar reikia patekti. Atrankos turnyras kitų metų birželį bus surengtas Kaune.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų