Gairės

olimpiada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olimpiada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olimpiada“.

Kazys Maksvytis pasidžiaugė sėkmingais olimpinės atrankos burtais – užsiminė ir apie stipresnę rinktinę

Pirmadienio vakarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužinojo savo varžovus olimpinėje atrankoje, o burtus ir šalį, kurioje reikės kovoti dėl bilieto į olimpiadą, pakomentavo rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis. Lietuva kelialapio į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes sieks Puerto Rike, kur varžysis trijų komandų A grupėje. Lietuvių varžovais tapo Meksika, su kuria mūsų šalies rinktinė varžėsi ir pasaulio krepšinio čempionate, ir Dramblio Kaulo krantas.
2023-11-28

Po istorinių pasiekimų pilno sezono 3x3 krepšinio rinktinių kelias į Paryžių – per olimpines atrankas

Sėkmingą 3x3 krepšinio rinktinių sezoną pabaigusios Lietuvos nacionalinės komandos jau gali žvalgytis į kitąmet laukiantį didžiulį iššūkį – siekį debiutuoti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Kelerius metus besitęsiančiame kelyje link Paryžiaus, kuriame Lietuvos rinktines lydi logistikos ir transporto įmonė „Hoptrans“, šis sezonas buvo išskirtinis. „Hoptrans“ ne vienerius metus prisideda prie 3x3 krepšinio žinomumo didinimo Lietuvoje.
2023-11-08

Paryžiaus olimpinių žaidynių link – tikimasi, kad Lietuvos sportininkų komanda bus pakankamai gausi

Nacionalinės sporto agentūros susitikimus su strateginių sporto šakų federacijomis ir organizacijomis vainikavo bendra diskusija Druskininkuose. Olimpinės atrankos situaciją ir iššūkius, artėjant Paryžiaus žaidynėms, aptarti susirinko Švietimo mokslo ir sporto ministerijos, Nacionalinės sporto agentūros, Lietuvos sporto centro, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, strateginių sporto šakų federacijų ir organizacijų atstovai.
2023-11-08

Bilietai į Paryžiaus žaidynes tirpsta: svarbi informacija ir sporto federacijoms, ir sirgaliams

Į kitais metais vyksiančias Paryžiaus olimpines žaidynes parduota jau daugiau nei 70 proc. bilietų. Tai – signalas paskubėti ne tik sirgaliams, dar neįsigijusiems bilietų, bet planuojantiems gyvai stebėti aukščiausio lygio sporto varžybas, bet ir sporto federacijoms.
2023-10-31

Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje: ar pagaliau olimpiadoje turėsime dailiojo jojimo atstovę?

Raitelė Justina Vanagaitė ir jos žirgas Nabab (meiliai vadinamas Kebabėliu) ką tik grįžo iš Danijoje vykusių Vakarų Europos Pasaulio taurės varžybų, kuriose Lietuvos jojikė varžėsi su stipriausiais Europos raiteliais. Nors raitelė jau turi kelialapį į 2024 m. balandį Saudo Arabijoje vyksiančius Pasaulio taurės finalus, sportininkė džiaugiasi tapusi pirmąja dailiojo jojimo raitele, kuri startavo Vakarų Europos etape.
2023-10-25

Šaltiniai: Paryžiaus olimpines žaidynes organizuojančių bendrovių biuruose atliktos kratos

Prancūzijos tyrėjai atliko kratas 2024 metų Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių organizatorių ir su jomis susijusių įmonių biuruose, ketvirtadienį naujienų agentūrai AFP pranešė tyrimui artimi šaltiniai. Anot šaltinių, trečiadienį reidai buvo surengti atliekant tyrimą dėl įtariamo pirmenybės suteikimo sudarant su olimpinėmis žaidynėmis susijusias sutartis. Pirmieji reidai buvo surengti birželio mėnesį.
2023-10-19

Putinas sureagavo į galimus ribojimus Rusijos sportininkams – olimpinis judėjimas „degraduoja“

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį apkaltino Tarptautinį olimpinį komitetą (TOK) politizuojant sportą, nes pastarasis svarsto sprendimą dėl Rusijos sportininkų dalyvavimo kitų metų žaidynėse Paryžiuje. Dėl V. Putino invazijos į Ukrainą svarstoma Rusijos sportininkams Paryžiaus olimpinėse žaidynėse leisti varžytis tik po neutralia vėliava. TOK dar nepriėmė galutinio sprendimo, tačiau anksčiau yra pareikšta, kad sportininkai neturėtų būti baudžiami už savo vyriausybių veiksmus.
2023-09-12

Europos para čempionato šaudykloje viską lems kova su savimi

Lietuvos paralimpinės rinktinės šaulė Raimeda Bučinskytė jau šį šeštadienį startuos Europos para čempionate Roterdame. Šiaulietei tai bus vienas pagrindinių startų šį sezoną, nes šaudykloje spręsis ir medalių, ir kelialapių į kitų metų Paryžiaus vasaros paralimpines žaidynes likimas. R. Bučinskytė tiki, jog gali Roterdame kovoti dėl aukštų pozicijų, jeigu tik pademonstruos visą meistriškumą.
2023-08-16

Protestas nepadėjo: čempionate teisėjai atėmė iš Andrulytės galimybę kovoti dėl olimpinio kelialapio

Vakar, trečiąją pasaulio čempionato dieną praleidusios ant kranto, ILCA6 jachtų klasės buriuotojos vakare sužinojo, kad teisėjai nusprendė kvalifikacinių plaukimų toliau nebevykdyti ir pradėti finalus. Toks sprendimas, Lietuvos sportininkę Viktoiją Andrulytę paliko 70 pozicijoje bendroje įskaitoje be jokių šansų kovoti dėl vietos auksiniame laivyne ir, tuo pačiu, dėl vietos Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
2023-08-16

Metai iki Paryžiaus olimpinių žaidynių: klaustukas dėl rusų, tirpstantys bilietai ir intensyvus pasiruošimas

Iki 2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių lieka vieneri metai. Kol sportininkai varžosi dėl olimpinių kelialapių, organizatoriai dirba, kad sukurtų įspūdingą šventę tiek atletams, tiek sirgaliams. Tuo tarpu nacionaliniai olimpiniai komitetai sprendžia organizacinius klausimus. Likus metams iki olimpinių žaidynių Lietuva turi šešis olimpinius kelialapius – penkis asmeninius, kuriuos iškovojo keturi sportininkai, ir vieną laimėtą šaliai. Tikimasi, kad jų bus gerokai daugiau.
2023-07-26
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų