Legendinė Tysono ir Joneso sugrįžimo kova – išskirtinai per „Go3“

Lapkričio 28 d. Lietuvos sporto gerbėjai turės unikalią galimybę tiesiogiai pamatyti ilgai lauktą Mike'o Tysono ir Roy'o Joneso jaunesniojo sugrįžimo kovą. Šį trijų valandų trukmės renginį Baltijos šalių žiūrovams išskirtinai tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija  „Go3“.

Roy'us Jonesas ir Mike'as Tysonas. (nuotr. Organizatorių)

Mike'o Tysono sugrįžimas į boksą jau 15 metų kaitino aistras daugumai gerbėjų. Apie šią kovą sklandė įvairūs gandai, o juos skatino ir vaizdo įrašai iš M.Tysono treniruočių. Lapkričio 28-oji yra galutinė ir patvirtinta renginio data. Prieš pagrindinį vakaro mūšį vyks kelios nemažiau įspūdingos apšildančios kovos.

Amerikos socialinių tinklų žvaigždė Jake'as Paulas „Probleminis vaikas“ susitiks su buvusiu NBA žaidėju Nate'u Robinsonu slapyvardžiu „KryptoNate“.

Jake Paulas turi daugiau nei 20 milijonų Youtube ir 13,5 mln. Instagram sekėjų. Šių metų sausį šis influenceris laimėjo pirmajame raunde nokautu savo debiutinę profesionalaus bokso kovą. Tuo tarpu jo varžovas krepšininkas Nate Robinsonas išlaikė puikią fizinę formą visą 11 metų trukusią karjerą NBA, įskaitant tris NBA dėjimų konkurso nugalėtojo titulus, bet niekada nėra boksavęsis profesionaliai.

Ivars Lubans, „Go3“ vadovas sako: „Džiaugiamės galėdami įsigijusiems „Go3” Sporto planą žiūrovams pasiūlyti vieną laukiamiausių ir įspūdingiausių sporto renginių pasaulyje. Pavyzdžiui, už Atlanto žiūrovai turės susimokėti beveik 50 JAV dolerių, kad pamatytų šią bokso kovą. Kita vertus, mes siekiame, kad šis reginys būtų prieinamas visiems žiūrovams, turintiems prenumeratoje Sporto planą, kuriame yra plačiausias elitinio sporto transliacijų pasirinkimas iš viso pasaulio“.

REKLAMA

Bokso legendos nekantrauja sugrįžti į ringą.

M.Tysonas rėžė: „Renginio datą į lapkričio 28 d. pakeitėme tam, kad daugiau žmonių galėtų pamatyti didžiausią sugrįžimą bokso istorijoje. Šis laikinas nepatogumas truks ilgiau nei Roy Jonesas jaunesnysis. Jis geriau tegul būna pasirengęs. Aš ateinu visa jėga“.

R.Jonesas į tai atsakė: „Aš esu pasirengęs ir liksiu pasirengęs. Lapkričio 28-oji bus legendinė!“

Šio renginio metu vyks įvairūs muzikiniai pasirodymai. Taip pat be jau minėtų Jake Paulo ir Nate Robinsono, kovos patyrę boksininkai Badou Jackas prieš Blake'ą McKernaną ir Viddalis Riley prieš Rashadą Coulterį. Prognozuojama, kad tai bus metų renginys.

Virusinės rinkodaros ir Youtube garsenybė, treneris ir britų profesionalus boksininkas V. Riley susikaus su amerikiečių MMA (Mišrių kovos menų) kovotoju „Daywalker“ R.Coulteriu. Abu šie kovotojai kaip profesionalai iki šiol buvo nenugalėti.

Švedijos boksininkas bei buvęs pasaulio čempionas Badou Jackas kovos su JAV armijos veteranu Blake'u „Pabaisa“ McKernanu (13-0). Kova vyks 8 raundus pussunkio svorio kategorijoje (iki 79,4 kg) pagal profesionalaus bokso taisykles.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų