Prancūzijos rinktinė UEFA Tautų lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė Kroatijos futbolininkus. Tuo tarpu Anglija patyrė nesėkmę.

Pirmosiose rungtynėse Antoine‘as Griezmannas 8-ąją minutę puikiu smūgiu kaire koja išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.

Nikola Vlasičius 64-ąją minute nuostabiu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Kylianas Mbappe 79-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą prancūzų naudai 2:1.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kitame susitikime dešimtiese rungtyniauti likusi Anglijos rinktinė minimaliu rezultatu 0:1 turėjo pripažinti Danijos futbolininkų pranašumą.

Harry Maguire‘as per 32 žaidimo minutes užsidirbo dvi geltonas korteles, kurios virto į raudoną, bei anglai liko rungtyniauti dešimtyje.

Christianas Eriksenas 35-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė danus į priekį 1:0.