„Kauno Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse 2:1 privertė kapituliuoti Gargždų „Bangos“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Gratas Sirgėdas 38-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį 1:0.

Jurijus Pavlykas 55-ąją minutę keldamas kamuolį nuo kampinio gairelės pasiuntė jį į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.

Greitos kauniečių kontratakos smaigalyje atsidūręs Simonas Urbys atliko perdavimą pažeme, tačiau nei vienam iš komandos draugų jo uždaryti nepavyko.

Linas Pilibaitis 90-ąją minutę pasinaudojęs vartininko neužtikrintu žaidimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino kauniečių pranašumą 2:0.

Skirmantas Rakauskas 93-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.