Turkijos Super lygoje savo pirmą įvartį praėjusią savaitę įmušęs Arvydas Novikovas tada komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo, tačiau šiandien Lietuvos rinktinės lyderis pelnė antrąjį savo įvartį Turkijoje ir šįkart šventė pergalę. Lietuvio atstovaujamas „BB Erzurumspor“ klubas išvykoje 3:1 nugalėjo „Kayserispor“ klubą.

A.Novikovas žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido 85 minutes. Krašto puolėjas ne tik pats pelnė įvartį, bet ir puikiu perdavimu prisidėjo prie kito komandos įvarčio.

43 rungtynių minutę A.Novikovas kulnu atmetė kamuolį komandos draugui Muhammedui Rashadui, kuris įmušė pirmąjį rungtynių įvartį.

Tuo metu per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pats A.Novikovas fantastišku smūgiu vienu lietimu nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino savo komandos persvarą.

Aikštės šeimininkai „Kayserispor“ rezultatą sušvelnino tik 82 minutę, kuomet realizavo paskirtą baudinį. Visgi „Erzurumspor“ per pridėtą rungtynių laiką pelnė trečiąjį įvartį ir atstatė dvejų įvarčių persvarą. Trečią komandos įvartį pelnė lietuvį pakeitęs Ibrahimas Sissoko.

Po antrosios sezono pergalės lietuvio klubas su šešiais taškais bent jau laikinai pakilo į ketvirtą vietą lygoje.