Tėvo netekęs Nurmagomedovas: „Kai nesitreniruoju, grimztu į depresiją“

UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas jau po mėnesio gins savo diržą prieš laikinąjį čempioną amerikietį Justiną Gaethję.

Kh. Nurmagomedovas (nuotr. SCANPIX)

Ch.Nurmagomedovui tai bus pirma kova po tėvo ir trenerio Abdulmanapo Nurmagomedovo netekties.

„Nuolat treniruojuosi, nes tai kiek pagerina mano emocinę būklę. Kai nesitreniruoju, grimztu į depresiją. Aš treniruotėse praleidau visą savo gyvenimą. Mėgstu šį procesą. Tam, kad gerai jausčiausi, man būtinas fizinis krūvis“, – sakė Ch.Nurmagomedovas.

Čempionas patikino, kad tokį požiūrį į treniruotes perėmė iš tėvo: „Mano tėvui treniruotės reiškė tą patį. Jo draugai sakydavo, kad tėtis, kur tik beeitų, turėdavo su savimi krepšį. Visų pirma, jis surasdavo, kur būtų galima išsimiegoti, o tada eidavo ieškoti treniruočių salės. Aš turbūt iš jo tai paveldėjau. Treniruotės man yra ypatingai svarbios tol, kol esu aktyvus atletas. Kai tik nustosiu tobulėti, tada man bus labai blogai.“

Ch.Nurmagomedovas jau šį savaitgalį ruošiasi perimti tėvo vaidmenį ir narvo kampe patarinės čečėnui Zubairai Tuchugovui, kuris kovos su Hakeemu Dawodu.


Rašyti komentarą...
t
tomad
2020-09-26 09:56:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
gavno. gavno. isio ra gavno.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų