„Everton“ minimaliu rezultatu įveikė „Tottenham“

Liverpulio „Everton“ Anglijos „Premier“ lygos starte minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Dele Alli 33-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau „Everton” nuo praleisto įvarčio išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Jordanas Pickfordas.

Jamesas Rodriguezas 37-ąją minjtę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs

Mattas Doherty 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau J.Pickfordas dar kartą atrėmė kamuolį.

Dominicas Calvertas-Lewinas 55-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Everton“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.