Pastangos bevaisės: Irano imtynių čempionui įvykdyta mirties bausmė

Irane įvykdyta mirties bausmė vyrui, kurio byla sulaukė tarptautinio dėmesio. Irano valstybinė televizija šeštadienį pranešė, kad šalyje buvo įvykdyta mirties bausmė už nužudymą nuteistam 27 metų imtynininkui, dėl kurio gyvybės išsaugojimo į Teheraną buvo kreipęsis JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Imtynių čempionas Irane nubaustas nesuvokiama bauda (nuotr. Twitter)

Valstybinė televizija citavo Farso provincijos vyriausiąjį teisėją Kazemą Mousavi (Kazemą Musavį), kuris sakė, kad už Hassano Turkmano (Hasano Turkmano) nužudymą nuteistam Navidui Afkari (Navidui Afkariui) mirtis bausmė buvo įvykdyta šį rytą kalėjime Širaze.

Dėl N. Afkari bylos vyko socialinės žiniasklaidos kampanija. Jos metu jis ir jo broliai buvo vaizduojami kaip aukos, į kurias nusitaikyta dėl dalyvavimo 2018 metų protestuose prieš Irano šiitišką teokratiją. Pareigūnai kaltino N. Afkari per tuos neramumus Širaze nudūrus vandens tiekimo kompanijos darbuotoją.

Praėjusią savaitę Irano televizijos parodė N. Afkari prisipažinimą. Reportažas priminė šimtus kitų pastarąjį dešimtmetį paskelbtų įtariamų prievartinių prisipažinimų.

Praėjusią savaitę JAV prezidentas D. Trumpas tviteryje išreiškė susirūpinimą dėl N. Afkari bylos.

„Irano lyderiams: labai įvertinčiau, jei jūs išsaugotumėte šio jauno vyro gyvybę ir neįvykdytumėte jam mirties bausmės“, – rašė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų