Zionas Williamsonas sužaidė geriausias rungtynes Orlando burbule, bet Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/40) patyrė pralaimėjimą.

Alvino Gentry auklėtiniai 113:122 (19:27, 26:35, 32:19, 36:41) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (31/38) krepšininkams.

„Pelicans“ komanda jau prarado šansus patekti į atkrintamąsias, o „Spurs“ galimybių dar turi.

„Spurs“ komanda antroje mačo pusėje pirmavo 20 taškų, bet likus žaisti 3:21 minutei persvara siekė tik tris taškus. Tada du taškus įmetė DeMaras DeRozanas ir vėliau 8 – 0 laimėta atkarpa užtikrino „Spurs“ pergalę.

D.DeRozanas nugalėtojams pelnė 27 taškus.

Z.Williamsonas pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 25 taškus bei atkovojo septynis kamuolius.

„Pelicans“: JJ Redickas 31 (8/12 trit.), Zionas Williamsonas 25, Brandonas Ingramas 17, Derrickas Favorsas 10, Jrue Holiday 7.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 27, Rudy Gay 19, Dejounte Murray 18, Derrickas White‘as 16, Marco Belinelli 14.