Netikėtas ėjimas: „Juventus“ trenerio postą perima italų legenda

Po penktadienį patirtos nesėkmės Čempionų lygoje Turino „Juventus“ šeštadienį nusprendė atleisti trenerį Maurizio Sarri.

Neilgai trukus paaiškėjo ir jo įpėdinis. Juo tapo 41-erių metų Italijos futbolo legenda Andrea Pirlo. Skelbiama, kad buvęs žaidėjas pasirašė dviejų metų kontraktą.

Jis futbolininko karjerą baigė 2017 m. ir neseniai buvo paskirtas „Juventus“ jaunimo (iki 23 metų) komandos treneriu, tad tokio darbo patirties jis praktiškai neturi.

„Juventus“ klube A.Pirlo sužaidė keturis sezonus ir per 164 rungtynes įmušė 19 įvarčių. Italas su „Juventus“ visus 4 sezonus tapo „Serie A“ nugalėtoju, laimėjo Italijos taurę, o du kartus kėlė į viršų Italijos supertaurę.

„Juventus“ šį sezoną dar sykį triumfavo Italijos pirmenybėse, tačiau patyrė fiasko šalies taurėje ir eilinį sykį iškrito iš Čempionų lygos turnyro atkrintamosiose varžybose.