„Sevilla“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynėse, vykusiose neutraliame stadione, 2:0 nugalėjo „Roma“ futbolininkus ir pateko tarp aštuonių stipriausių šio turnyro komandų.

Sergio Reguilonas 22-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę ir nuginklavęs Pau Lopezą išvedė „Sevilla” į priekį 1:0.

Youssefas En Nesyri pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Julesas Kounde pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Gianluca Mancini susitikimo pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir Italijos komanda liko rungtyniauti dešimtyje.

Ketvirtfinalyje „Sevilla“ ekipos laukia Pirėjo „Olympiacos“ ir „Wolves“ poros nugalėtojai.