Lenkai skelbia, kad Pakutinskas susikaus su UFC veteranu

Tomas Pakutinskas (19-12-3) neseniai pasirašė kontraktą su viena stipriausių Europos MMA organizacijų – ACA. Jo debiutas numatytas rugpjūčio 20 d. Lenkijoje vyksiančiame turnyre.

Kovos anonso nuotrauka (nuotr. Twitter)

Kaip skelbia Lenkijos žiniasklaida, T.Pakutinskui jau pirmoje kovoje teks labai grėsmingas varžovas – 37-erių lenkas Danielis Omielanczukas. Jis veikiausiai būtų gavęs progą kautis dėl ACA sunkiasvorių čempiono diržo, tačiau koronaviruso pandemija kiek sujaukė planus.

„Darėme viską, ką galėjome, kad rugpjūtį Danielis kovotų dėl čempiono diržo, tačiau dabar jau aišku, kad šio šanso teks palaukti kiek ilgiau. Dėl dabartinės situacijos pasaulyje negalime surengti visų kovų, kokių norėtume, kovotojai iš Rusijos negalės atvykti į Lenkiją. Nepaisant to, Danielis norėjo kuo greičiau grįžti į narvą, todėl pasirūpinome, kad rugpjūčio 20 d. jam būtų surastas varžovas“, - pasakojo ACA atstovas Baisanguras Jedelbijevas.

D.Omielanczukas nuo 2013 m. iki 2017 m. kovėsi UFC. Ten lenkas iškovojo 4 pergales ir patyrė 5 pralaimėjimus, o garsiausiu jo nugalėtu varžovu galima vadinti rusą Aleksejų Oleiniką. 2018 m. lenkas persikėlė į ACB organizaciją, kuri vėliau pakeitė pavadinimą į ACA. Čia jis laimėjo 4 kovas iš 5 ir yra sunkiasvorių reitingo lyderis. Čempiono diržas šioje kategorijoje priklauso rusui Muchamadui Vachajevui (8-4-1).


Rašyti komentarą...
c
croonafgroun
2020-07-30 01:48:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suaaugušiеms, norintiems sųsirаsti partnęrį, norintiems pаšimylеti
Atsakyti
0

s
swemanne
2020-07-30 09:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetaainė suaugusiems, norintiems sūsiraasti paartnęrį, nоrintiems pаšimylėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų