Conte braukia gandus dėl Messi: „Lengviau būtų pajudinti Milano katedrą“

Prieš keletą dienų „Gazzetta Dello Sport“ pranešė, kad 2021 m. vasarą Milano „Inter“ į savo gretas norėtų prisivilioti „Barcelona“ legendą Lionelį Messį, kurio sutartis su Katalonijos klubu baigsis 2021 m. birželio 30-ą dieną.

Antonio Conte (nuotr. SCANPIX)

Nors „Barcelona“ stengiasi pratęsti sutartį su L.Messi, tačiau su argentiniečiu kol kas susitarimas nėra pasiektas, o tai skatina gandus apie jo išvykimą.

Visgi „Inter“ treneris Antonio Conte teigė, kad prisivilioti L.Messį į Milano klubą yra beveik neįmanoma ir apie tai prakalbo spaudos konferencijoje po pergalės prieš „Napoli“.

„Lengviau pajudinti Milano katedrą, nei prisivilioti L.Messį“, – šypsodamasis sakė A.Conte.

Apie tai A.Conte prakalbo todėl, kad dar prieš rungtynes televizijos grupė „Suning“, kuri priklauso „Inter“ prezidentinui, anonsavo rungtynes tarp „inter“ ir „Napoli“ bei garsųjį L.Messi siluetą rodė ant Milano katedros.

„Sky Sport Italia“ taip pat paklausė A.Conte, ką jis pasirinktų: L.Messį ar keturis žaidėjus, kurių kiekvieno vertė siektų apei 50 mln. eurų?

„Manau, kad abu šie scenarijai yra beveik neįmanomi. Aš labai stengiuosi išlaikyti savo žaidėjus, nes jie atiduoda viską, ką gali ir aš galiu tai garantuoti“, – sakė A.Conte.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų