„Panevėžys“ Hegelman LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo „Jonavos“ futbolininkus.

Jorge Eliasas du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir „Panevėžiečiai“ susikūrė užtikrintą pranašumą 2:0.

Eimantas Abramavičius per pridėtą rungtynių laiką taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:0.

Tuo tarpu kitame susitikime „Kauno Žalgiris“ net 4:0 nušlavė „Sveikatos“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnė Linas Pilbaitis ir rezultatas tapo 2:0.

Benas Anisas 58-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Domantas Vitkus taip pat pridėjo įvartį, o laikinosios sostinės komanda iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.

Tuo tarpu Vilniaus „Riteriai“ 2:0 įveikė Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Donatas Kazlauskas 44-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Riterius“ į priekį 1:0.

Michaelis Thuique per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir įtvirtino vilniečių pranašumą 2:0.