Atšaukta pagrindinė „UFC 251“ kova: Burnsas užsikrėtė koronavirusu

Itin intriguojanti artėjančio „UFC 251“ turnyro pagrindinė dvikova tarp Gilberto Burnso ir UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Kamaru Usmano – atšaukta.

G. Burnsas (nuotr. SCANPIX)

Skelbiama, kad G.Burnso koronaviruso testas buvo teigiamas. Pasak „MMA Fighting“, G.Burnsui testas buvo darytas pagal įprastą prieš kovas galiojantį protokolą, pagal kurį testuojami visi asmenys, kurie turi vykti į Abu Dabį.

G.Burnsą turėjo lydėti jo brolis Herbertas Burnsas ir imtynių treneris Gregas Jonesas, kuris turėjo stovėti kovotojo kampe.

Ankjsčiau šią savaitę G.Burnso komandos draugas, ONE pussunkio ir vidutinio svorio kategorijos čempionas Aungas La N Sangas atskleidė, kad taip pat turėjo teigiamą koronaviruso testą. „MMA Fighting“ šaltiniai atskleidė, kad dar vienas treneris iš „Sanford MMA“ sporto salės turėjo teigiamą koronaviruso testą per pastarąsias dvi savaites.

Vis dar nėra žinoma, ar UFC bandys surasti varžovą K.Usmanui, kai iki turnyro liko vos savaitė, o šiuo metu galioja griežtas COVID-19 bandymų protokolas.

„UFC 251“ turnyre vis dar išvysime dvi titulines kovas: UFC puslengvio svorio kategorijos čempionas Alexandras Volkanovski gins titulą prieš Maxą Holloway, o dėl laisvojo lengviausio svorio kategorijos titulo susikaus Jose Aldo ir Petras Janas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų