Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje užtikrintai 3:1 nugalėjo „Genoa“ futbolininkus.

Varžovus suklaidinęs Paulo Dybala 50-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 56-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Douglas Costa 73-ąją minutę fantastišku smūgiu dar labiau padidino Turino komandos pranašumą 3:0.

Susitikimo pabaigoje pasižymėjęs Andrea Pinamonti sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.

Kitame vakar vykusiame mače „Torino“ 1:2 nusileido Romos „Lazio“ futbolininkams, kurie vis dar bando kovoti dėl pirmosios vietos.