Sekmadienį tęsėsi atsinaujinusio „Bundesliga“ čempionato kovos. Pirmajame mače „Koln“  ir„Mainz“ išsiskyrė taikiai, o dar vienas turo susitikimas prasidės vėliau vakare.

Pirmieji į priekį jau ketvirtąją minutę išsiveržė „Koln“ ekipos futbolininkai, kai realizavo dėl pražangos baudos aikštelėje skirtą 11 metrų baudinį.

Persvarą šeimininkams pavyko padidinti pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai puikų perdavimą iš komandos draugo gavęs Florianas Kainzas galva pelnė įvartį.

„Mainz“ atsakymo ilgai laukti nereikėjo ir šie jau 61-ąją minutę rezultatą sušvelnino, kai puolėjas Taiwo Awoinyi iš kelių metrų uždarė gerą ekipos draugo perdavimą perdavimą.

Dar po vienuolikos minučių, 72-ąją, rezultatas jau tapo lygus. Pierre Kunde-Malongas įsūdingu individualiu reidu apėjo iš pradžių kelis varžovus, šalia baudos aikštelės suklaidino ir trečiąjį ir nukreipė kamuolį į dešinį apatinį vartų kampą – 2:2.

Abi komandos artėjant mačui į pabaigą dar  turėjo šansų ir pelnyti pergalingą įvartį, bet teisėjo švilpukas galų gale paskelbė lygiąsias 2:2.