„Borussia“ po dviejų mėnesių pertraukos sugrįžusiame Vokietijos „Bundesliga“ čempionate žaisdami tuščiame stadione net 4:0 sutriuškino „Schalke“ futbolininkus.

Dortmundo ekipos strategas Lucienas Favre pripažino, jog buvo keista rungtyniauti ir džiaugtis pelnomais įvarčiais be sirgalių.

„Laimėti prieš „Schalke“ 4:0 yra pakankamai geras rezultatas. Svarbiausia buvo, jog komanda žaidė gerai kartu, taip pat dirbdama gynyboje. Tai buvo labai ypatinga.

Labai keista, kai atlieki smūgį, aukščiausios klasės perdavimą, pelnai įvartį, tačiau stadione nieko nevyksta. Mes labai pasiilgome savo fanų. Ta tyla tikrai labai keista.

Šios rungtynės buvo visiškai kitokios. Sunku spręsti, kokios geros jos buvo. Visgi žaidėjai buvo labai atidžiai sutelkę savo dėmesį, kad įgyvendintų savo užduotis“, – kalbėjo strategas.

„Bundesliga“ čempionato atstovai taip pat patvirtino, jog futbolininkai nebus baudžiami už tai, jog nesilaikys saugaus atstumo švęsdami pelnytus įvarčius.

Berlyno „Hertha“ klubo gynėjas Dedryckas Boyata šeštadienį vykusiose rungtynėse švęsdamas „Hoffenheim“ atstovo Kevino Akpogumos pasiųstą kamuolį į savus vartus pabučiavo komandos draugą Marko Grujičių.

„Tikiuosi, jog žmonės supranta, kad tai buvo tik rekomendacija. Šešis kartus sulaukėme neigiamų testų rezultatų. Emocijos yra futbolo dalis, kitu atveju nėra prasmės žaisti rungtynių“,  – tikino „Hertha“ klubo treneris Bruno Labbadia.