„Neptūno“ savininko žinutė dviem LKL klubams: Klaipėdoje nesate laukiami

Klaipėdos „Neptūno“ klubo savininkas Sigitas Ambrazevičius Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) komandoms išsiuntinėjo laišką, kuris pasiekė ir portalo Krepsinis.net redakciją.

Klaipėdoje savaitgalį vyks KMT turnyras. (nuotr. Fotodiena.lt/Mato Baranausko)

Laiške S.Ambrazevičius kaltina Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipas, kad tos neva nesilaiko bendro susitarimo ir kalbasi su žaidėjais, kaip su jais atsiskaityti po nutraukto sezono dėl koronaviruso.

Pateikiame neredaguotą S.Ambrazevičiaus laišką:

„Sveiki Kolegos, ir ne kolegos,

man labai liudna, kad musu tarpe yra gudresniu uz gudrius. Mes visi buvome prie bendro stalo sutare, kad laikysimes vieningos pozicijos del atlyginimu krepsininkams mokejimo. Deja Pasvalys ir Utena nusprende pabuti gudresniais.

Kreipiuosi i Jus Pasvaly, ir Utena. Kam reikejo pasisakyti uz bendra pozicija prie posedziu stalo? Jei Jus netaupote remeju, bei miesto paramos (o tai yra miestieciu pinigu) yra Jusu reikalas, tai tik parodo, kad Jus savo lesu i krepsini nededate.... o tik leidziate svetimus finansus.

Jei as buciau lauzes susitarimus, ir bandes su man reikalingais krepsininkais tartis, tai buciau padares taip, kad kad nei agentai, nei visi Lietuvos krepsininkai nebutu to suzinoje. Dabar Jus mus visiem likusiem „pakisote kiaule“

Visus Jus krepsinio aiksteleje laikiau priesininkais,o uz aiksteles ribu kolegomis, tai nuo siol Jus Utena bei Pasvaly nebesate kolegos, o tik priesininkai is kazkur. Klaipedoje tikrai nebesate laukiami“, – rašoma laiške.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų