Ant ledo užlipęs Lukašenka toliau skatina tautą dirbti, karantinas – tinginiams

Baltarusija jau kurį laiką yra vienintelė Europos šalis, kurioje nesustabdytas nė vienos sporto šakos čempionatas. Čia toliau vyksta futbolo, ledo ritulio ir kitos rungtynės, o ant arenos ledo lipa ir pats prezidentas Aleksandras Lukašenka.

A. Lukašenka (nuotr. YouTube)

„Geriau mirti stovint, nei gyventi klūpant. Matote, kas vyksta pasaulyje dėl koronaviruso. Jie visi išprotėjo. Daug virusų jau pergyvenome, pergyvensime ir šitą. Kai 60 proc. žmonių juo persirgs, tada susidarys imunitetas ir mes apskritai pamiršime, kad šis virusas egzistavo“, – sakė A.Lukašenka, pripažinęs, kad savo duomenų tikslumo net netikrino.

Prezidentas taip pat pasidalino savo mintimis, kaip kovoti su koronavirusu.

„Pats negeriu, bet juokaudamas pasakiau, kad dabar reikėtų ne tik plauti rankas degtine, bet ir išgerti 40-50 gramų gryno alkoholio per dieną. Tai padėtų nugalėti virusą. Eikite į pirtį. Kinai sakė, kad šitas virusas 60 laipsnių karštyje neišgyvena. Karantinas reikalingas tik tiems, kurie nenori dirbti. Baltarusiai turėtų toliau dirbti ir nepasiduoti panikai. Pažiūrėkite televizijos reportažus, ten žmonės dirba traktoriais ir nieko nekalba apie virusą. Traktoriai ir žemės ūkis išgydys visus!“, – aiškino A.Lukašenka.

Beje, po ledo ritulio rungtynių A.Lukašenka jau kalbėjo ne tik apie karščio, bet ir apie šalčio naudą. Jo teigimu, šaltis irgi yra puikus priešnuodis nuo koronaviruso, nors mokslininkai kalba kitaip.

Baltarusijos futbolo lygos sezonas startavo visai neseniai, o ledo ritulio sezonas artėja prie pabaigos – ten jau prasidėjo finalo serija. Be Baltarusijos šiuo metu futbolo sezonus tęsia tik tokios šalys kaip Burundis, Nikaragva, Jordanija ir dar keletas egzotiškų valstybių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų