Saboniui iki trigubo dublio pritrūko rezultatyvaus perdavimo

Domantas Sabonis buvo prie pat trigubo dublio ir su Indianos „Pacers“ (36/24) komanda iškovojo pergalę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 113:104 (30:31, 26:27, 30:28, 27:18) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (17/43) krepšininkus.

Lietuvis per 42 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 13, perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Per šias rungtynes rezultatas 15 kartų buvo lygus ir pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų.

Malcolmas Brogdonas ketvirtojo kėlinio viduryje išvedė „Pacers“ komandą į priekį ir svečiai nuo tada neatsiliko.

„Mes nepanikavome rungtynių pabaigoje. Mes norėjome išeiti į aikštę ir užbaigti darbą taip, kaip žinome, kad galime“, - sakė D.Sabonis.

T.J.Warrenas nugalėtojams pelnė 30 taškų ir „Pacers“ komanda laimėjo trečią kartą iš eilės.

„Pacers“: T.J.Warrenas 30, Malcolmas Brogdonas 22, Victoras Oladipo 19, Domantas Sabonis 18 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 10.

„Cavaliers“: Andre Drummondas 27 (13 atk. kam.), Kevinas Love‘as 20 (12 atk. kam.), Collinas Sextonas 16, Kevinas Porteris 14.