Baltarusijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas. Ketvirtadienį mišrių komandų estafetėje nugalėtojais tapo Ukrainos biatlonininkai.

Valja Semerenko, Julija Džima, Artiomas Pryma ir Dmytro Pidručnyj išvengė baudos ratų, panaudojo 9 papildomus šovinius ir finišą pasiekė per 1 val. 11 min. 32.1 sek. Sidabru pasidabino rusai (+32.2 sek., 0 baudos ratų + 9 papildomi šoviniai), o bronza – norvegai (+33.7, 0+3).

Lietuvos rinktinė buvo aplenkta ratu ir užėmė 14-ą vietą tarp 22 ekipų. Natalija Kočergina pirmajame etape panaudojo 4 papildomus šovinius ir prarado beveik pusantros minutės. Gabrielė Leščinskaitė šaudė puikiai (1 papildomas šovinys), bet rinktinės deficitas išaugo iki 3 min. 40.9 sek. Vytautas Strolia šaudė prasčiausiai (1 baudos ratas + 6 papildomi šoviniai) ir lietuvių deficitas pasiekė beveik 5 min. Tomas Kaukėnas šaudyklos taip ir nepasiekė, nes rinktinė buvo aplenkta ratu.

Penktadienį čempionate bus poilsio diena. Šeštadienį vyrų ir moterų laukia sprinto lenktynės.