Puikią pergalę pirmajame UEFA Čempionų lygos mače iškovojo „Man City“ klubas, kuris išvykoje 2:1 įveikė Madrido „Real“ ekipos futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova. Abi ekipos turėjo savų progų pasižymėti. „Man City“ gretose Gabrielis Jesusas 21 minutę pavojingai smūgiavo iš pusiau krašto, bet „Real“ vartų sargas smūgį atlaikė.

Po devynių minučių jau atsakė šeimininkai, kai puolėjas Karimas Benzema smūgiavo galvą, bet svečių vartininkas Edersonas išgelbėjo komandą, o smūgį pakartoti galėjęs „Real“ saugas Vinicius slystelėjo ir į kamuolį nepataikė.

Prieš pertrauką tas pats G.Jesusas, kilus sąmyšiui po kampinio, pavojingai atakavo „Real“ vartus, bet kamuolį nuo vartų linijos išmušė šeimininkų žaidėjai.

Po pertraukos „Man City“ kiek apgulė varžovų vartus ir kelis sykius teko komandą gelbėti „Real“ vartininkui Thibaut Courtois. Į tai šeimininkai atsakė netrukus pelnytu įvarčiu, kai 60 minutę perėmė kamuolį, dėl jo sėkmingai pakovojo Vinicius, perdavė jį Isco, o šis iššokęs vienas prieš vartininką nukreipė jį į vartus.

„Man City“ sugebėjo rezultatą išlyginti, kai Kevinas De Bruyne apsuptas kelių „Real“ žaidėjų sugebėjo atlikti nuostabų perdavimą, o G.Jesusas smūgiu galva pelnė įvartį 78 minutę.

Na, o pergalingą įvartį svečiai pelnė iš 11 metrų baudinio, kai Raheemas Sterlingas buvo pargriautas baudos aikštelėje, o jį tiksliai 83 minutę realizavo tas pats K.De Bruyne.

Mačą šeimininkai dar baigė dešimtyje, kai už paskutinės nevilties pražangą iš aikštės buvo išvytas Sergio Ramosas.