Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:0 nugalėjo dešimtyje rungtyniauti likusius „Manchester City“ futbolininkus.

Raheemas Sterlingas 13–ąją minutę grubiai prasižengė prieš Dele Alli. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė „Man City“ lyderio raudona kortele nebausti. Sergio Aguero 27–ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Ilkay‘ui Gundoganui 40–ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tikslaus R.Sterlingo perdavimo sulaukęs S.Aguero atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų. Gynėjo klaida pasinaudojęs I.Gundoganas antrojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Oleksandras Zinchenko 61–ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime, kuri virto raudona, o „Man City“ liko rungtyniauti dešimtyje. Stevenas Bergwijnas 63-ąją minutę krūtine pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Puikaus perdavimo sulaukęs Heungas Min Sonas 71–ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

„Tottenham“ po pergalės pakilo į penktąją vietą, o „Manchester City“ lentelėje žengia antri.