Sunkią pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo lyderis Kauno „Žalgiris“ (19/2), kuris svečiuose tik 77:74 (27:24, 14:22, 13:14, 23:14) įveikė Pasvalio „Pieno Žvaigždes“ (6/15).

Žalgiriečiai startavo galingiau ir per dvi su puse minutės atsiplėšė 10:2, tačiau pasvaliečiams taip pat prireikė nedaug laiko, kad rezultatą išlygintų – 10:10. Tritaškiais „Žalgiris“ vėl bandė išsiveržti į priekį, bet atsakymų turėjo ir šeimininkai (21:19), o po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 27:24.

Mike’as Bruesewitzas siautėjo antrame kėlinyje, šaudydamas vieną tritaškį po kito – iš viso keturis per ketvirtį. Jo dėka pasvaliečiai neatsiliko nuo „Žalgirio“ ir net įgavo pranašumą (40:38), o Šarūnas Jasikevičius gavo techninę pražangą. Klaidos brangiai kainavo „Žalgiriui“, nes tai varžovai išnaudodavo lengvais taškais ir po dviejų kėlinių pirmavo 46:41.

Po pertraukos kauniečiai bandė vytis varžovus, tačiau šeimininkai išlaikė saugų atotrūki ir po trečiojo kėlinio pirmavo 60:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“  perėmė iniciatyvą ir po Luko Lekavičiaus tritaškio priartėjo iki 61:63. „Pieno Žvaigždės" dar keletą minučių laikėsi priekyje, bet  „Žalgiris“  pataikė iš tolį, T.Walkupas pridėjo dvitaškį ir svečiai jau buvo priekyje 68:67. Per likusį laikas nugalėtojas nepasikeitė ir  „Žalgiris“  šiaip ne taip išsivežė pergalę iš Pasvalio, užtvirtinęs ją baudos metimais 77:74.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 15 (8 atk. kam.), R.C.Riversas 13, Thomasas Walkupas ir Zachas LeDay’us – po 10, Lukas Lekavičius 9.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 20, Mike’as Bruesewitzas 17, Paulius Petrilevičius 12, Johnas Gillonas 11, Edgaras Lasenbergas 10.