Liuksemburge vykstančiose „Euro Meet 2020“ plaukimo varžybose pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo Giedrius Titenis.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine A finale G.Titenis finišavo per 2 min. 13.53 sek. Greitesnis buvo tik vokietis Marco Kochas (2:11.90). Nedaug nuo lietuvio atsiliko ukrainietis Mykyta Koptjelovas (2:13.60). Aleksas Savickas B finale buvo 4-as (2:23.57) ir bendroje įskaitoje užėmė 14-ą vietą.

Simonas Bilis vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi A finalą baigė 5-as (22.29). Triumfavo varžybų rekordą pagerinęs prancūzas Florentas Manaudou (21.56). Antras buvo brazilas Bruno Fratusas (21.77), o trečias – ukrainietis Vladyslavas Buchovas (21.97).

Vyrų 50 m plaukimo krūtine B finale A.Savickas finišavo 9-as (30.01). Jis galutinėje įskaitoje užėmė 19-ą vietą. G.Titenis A finale plaukti atsisakė.