Valverde nepatenkintas Ispanijos Supertaurės formato pokyčiais: futbolas šiandien yra pramonė

„Barcelona“ vyriausiasis treneris Ernesto Valverde prieš laukiantį Ispanijos Supertaurės pusfinalio mūšį su Madrido „Atletico“ tikino, jog šios kovos yra rengiamos Saudo Arabijoje tik dėl finansinės naudos.

E. Valverde (nuotr. SCANPIX)

Futbolas tapo verslu, o pastarajam reikia gauti pajamų. Tai yra priežastis, dėl kurios mes čia esame. Šio turnyro formatas yra kitoks nei prie kurio buvome pripratę. Anksčiau tai buvo galimybė iškovoti pirmąjį sezono titulą, buvo sezono atidarymo rungtynės ir man tai buvo gera idėja.

Jeigu aš galėčiau rinktis, tai pasirinkčiau senąjį formatą, tačiau sprendimus priima federacija. Keista kovoti dėl Supertaurės su dviem kitomis kviestinėmis komandomis. Tai visada būdavo kova tarp pirmenybių čempionų bei taurės laimėtojų.

Tai pasikeitė ir vertinti ar toks formatas pasiteisino galėsime tik tada, kai šis turnyras pasibaigs. Turime nepamiršti, kad futbolas yra pramonė, ieškanti naujų pajamų“, – kalbėjo strategas.

Ispanijos Supertaurės pusfinalio susitikimas tarp katalonų klubo ir „Atletico“ futbolininkų prasidės ketvirtadienį 21 val. Lietuvos laiku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų