Carmelo Anthony į „Madison Square Garden“ areną grįžo galingu žaidimu, tačiau su Portlando „Trail Blazers“ (14/21) patyrė pralaimėjimą.

Portlando klubas svečiuose 93:118 (27:25, 21:26, 29:32, 16:34) nusileido Niujorko „Knicks“ (10/24) krepšininkams.

C. Anthony žaidė 31 minutę, pelnė 26 taškus ir atkovojo septynis kamuolius. Puolėjas pataikė 11 metimų iš 17.

Jam tai buvo rezultatyviausias sezono mačas ir kartu pirmoji dvikova prieš „Knicks“ ekipą jų arenoje, nuo prieš daugiau nei dvejus metus įvykusių mainų.

„Knicks“ komanda šiąnakt laimėjo trečią kartą iš eilės – tai yra ilgiausia klubo pergalių serija šiame sezone.

Niujorko ekipa rungtynes perlaužė paskutiniojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 14-0 ir pabėgo į priekį.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai laimėjo 34:16.

Ignas Brazdeikis nugalėtojų gretose nebuvo registruotas.

„Trail Blazers“: Carmelo Anthony 26 (7 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as ir C.J.McCollumas po 17, Damianas Lillardas 11 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kentas Bazemore‘as 9.

„Knicks“: Julius Randle‘as (13 atk. kam.) ir Mitchellas Robinsonas po 22, Marcusas Morrisas 18, Bobby Portisas 17.