Kaire (Egiptas) pasibaigusiame ITF serijos vyrų teniso turnyre antro titulo iškovoti nepavyko lietuviui Laurynui Grigeliui (ATP-433).

Sekmadienį vienetų varžybų finale lietuvis per 1 valandą 40 minučių 3:6, 2:6 pralaimėjo favoritui prancūzui Manueliui Guinardui (ATP-297). L.Grigelis pirmaisiais padavimais laimėjo vos 43 proc. įžaistų kamuoliukų (varžovas – 77 proc.) ir realizavo tik 2 iš 7 turėtų „break pointų“ (varžovas – 6 iš 11).

Už patekimą į finalą L.Grigeliui atiteko 6 ATP vienetų reitingo taškai.

Šeštadienį L.Grigelis su M.Guinardu tapo dvejetų varžybų nugalėtojais. Jie pateisino favoritų statusą ir 7:6 (9:7), 6:3 šventė pergalę prieš argentiniečius F.Juarezą ir Octavio Volpi. L.Grigelis 20-ą kartą karjeroje ir 3-ą sykį šiemet tapo ITF dvejetų turnyro nugalėtoju. Beje, tokį titulą lietuvis laimėjo antrą savaitę paeiliui.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Kaire prizų fondą sudarė 15 tūkst. JAV dolerių.