Įspūdingame Graikijos grandų susidūrime Kęstučio Kemzūros treniruojama Pirėjo „Olympiacos“ (5/7) ekipa išvykoje 93:99 (17:18, 22:28, 22:17, 25:23, 7:13) po pratęsimo nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (8/4) klubui.

Po lygaus pirmojo kėlinio „Panathinaikos“ mačo kontrolę perėmė į savo rankas antrajame, kai savo atotrūkį padidino iki 7 taškų, koks jis buvo ir sužaidus pusę rungtynių – 46:39.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai ir toliau išliko priekyje, savo pranašumą užaugino iki dviženklės ribos bei grėsmingai atitrūko – 54:41.

Likus pustrečios minutės „PAO“ pirmavo 61:51, bet „Olympiacos“ kėlinį baigė atkarpa 10:2 ir priartėjo – 61:63.

Vos prasidėjus lemiamai atkarpai svečiai išsiveržė į priekį (64:63), bet Tyrese‘as Rice‘as pataikė du tritaškius iš eilės – 69:64. Netrukus „žalieji“ pirmavo 74:68, bet „Olympiacos“ nė kiek nesutriko ir spurtavo 10:2 bei 36-ąją minutę jau pirmavo – 78:76.

Taip komandos keitėsi tiksliais metimais ir prasidėjus paskutinei minutei „OLY“ išlaikė trapų pranašumą – 86:84.

Likus 3 sekundėmis Georgios Papagiannis išnaudojo ūgio pranašumą ir išlygino rezultatą – 86:86.

Lemiamas atakos metu svečiai prarado kamuolį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pirmieji pratęsime pasižymėjo „Panathinaikos“ (89:86), bet svečiai atsakė savo 5 taškais – 91:89. Tuomet „PAO“ įmetė 7 taškus iš eilės – 96:91.

Prasidėjus paskutinei minutei „Olympiacos“ keliskart apsigynė, bet varžovai vis nusiimdavo kamuolį puolime. Galiausiai, Kostas Papanikolaou nutraukė tylą dvitaškiu (93:96), o netrukus pražanga buvo sustabdytas G.Papagiannis, kuris pataikė vieną baudą – 97:93.

Netrukus centras sustabdė Vassilio Spanoulio reidą ir svečių viltys laimėti galutinai užgeso.

Įspūdinga pasirodymą surengė T. Rice‘as, kuris per 29 minutes pelnė 41 tašką (5/7 dvitaškiai, 8/16 tritaškiai, 7/7 baudos metimai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo, gavo 2 blokus, 4 sykius prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios amerikiečio karjeros rungtynės. Naudingiausiomis išlieka pasirodymas prieš Kauno „Žalgirį“, kai buvo surinkti 35 balai.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice‘as 41 (8/16 tritaškiai), Nickas Calathesas 14 (0/9 tritaškiai, 10 atk. kam., 6 rez. perd.), DeShaunas Thomasas 13 (6 atk. kam.), Ioannis Papapetrou 11, Kostas Mitoglou 8.

„Olympiacos“: Vassilis Spanuolis 18 (2/7 tritaškiai, 5 rez. perd.), Brandonas paulas 17 (5/8 tritaškiai, 2/7 baudos meitmai), Nikola Milutinovas 14 (10 atk. kam.), Wade‘as Baldwinas 10, Georgios Printezis ir Willas Cherry (5 atk. kam.) po 7.