Nors Londono „Arsenal“ atleido trenerį Unai Emery, jų problemos Anglijos „Premier“ lygoje nesibaigė. Dabar jie krito prieš „Brighton“, kuriems pralaimėjo rezultatu 1:2.

Svečiuose žaidę „Brighton“ į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai 36-ą minutę Adamas Websteris pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Arsenal“ išlygino rezultatą. 50-ą minutę Alexandras Lacazettas kampinio metu pašoko ir atliko tikslų smūgį galva, po kurio kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Besibaigiant rungtynėms „Brighton“ ir vėl buvo priekyje. 80-ą minutę Aaronas Mooy‘us atliko tikslų perdavimą Nealui Maupay‘ui, kuris pelnė pergalingą įvartį – 2:1.