Vanagas gali nedalyvauti Dakare

Ketvirtadienio rytą, geriausią visų laikų Lietuvos rezultatą Dakaro ralyje užfiksavęs lenktynininkas Benediktas Vanagas, išreiškė abejonę ar šįkart pavyks startuoti jau sausio pradžioje prasidedančiame prestižiniame ralyje Saudo Arabijoje.

B.Vanagas su šturmanu nuotr. Ryčio Šeškaičio

„Praėjusią savaitę, kuomet iki technikos į Dakarą išsiuntimo liko pora savaičių, gavau žinutę, kad pakeistas „General Financing“ vadovas. Po to sulaukiau „General Financing“ marketingo vadovės kvietimo susitikti. Jo metu išgirdome naujieną, kad naujoji „General Financing“ vadovybė nutraukia mūsų 9 metus trukusį bendradarbiavimą“, – savo facebook paskyroje situaciją komentavo B. Vanagas.

„Žinau, jog yra natūralu nutraukti partnerystę. Tačiau šiuo atveju General Financing ilgametę partnerystę nutraukė neargumentuodami, ir kas blogiausia - likus keletai savaičių iki Dakaro technikos išsiuntimo, kas komandoms yra neformalus didžiausių planetos lenktynių startas.

Tai kritiškai trumpas laikas iš naujo pergalvoti pasirengimo Dakarui strategiją, todėl iškilo rimta grėsmė mūsų dalyvavimui sunkiausiose pasaulio lenktynėse.

Kas toliau? Dabartiniame status quo negalime tęsti šio projekto.Tačiau mes dar turime dešimt dienų surasti naujus Partnerius. Viltis maža, bet padarysime geriausia, ką galime. Kaip visada.“, – įrašo pabaigoje nurodė lenktynininkas.

Nurodytą informaciją B. Vanagas patvirtino ir portalui tv3.lt: „Taip, aš patvirtintu tą informaciją, mes neturime rėmėjo ir nežinome, ar startuosime. Pranešime, kai žinosime galutinį atsakymą“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų