Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (4/2) komanda patyrė netikėtą pralaimėjimą Eurolygoje.

Lietuvio auklėtiniai svečiuose 78:90 (22:28, 22:19, 30:15, 10:22) pripažino Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/4) pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Chimki“ komanda atsiliko net 27 taškų deficitu ir tik po to Rusijos klubas skirtumą kiek sušvelnino.

R.Kurtinaičio auklėtiniai šiame mače nei karto nepirmavo, o varžovams į priekį leido pabėgti trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 15:30.

„Crvena Zvezda“: Borisa Simaničius 18, Billy Baronas 17, Stratos Perperoglou 15, Lorenzo Brownas 10, Charlesas Jenkinsas 8.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 14, Devinas Bookeris 13, Anthony Gillas 11, Jonas Jerebko 9.