Jonas Valančiūnas atliko pirmąjį savo sezono dvigubą dublį, bet su Memfio „Grizzlies“ (0/2) patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Lietuvio komanda namuose 102:110 (29:25, 31:22, 21:32, 21:31) pripažino Čikagos „Bulls“ (1/1) ekipos pranašumą.

J.Valančiūnas žaidė 18 minučių, pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Memfio komanda po pirmosios mačo pusės pirmavo 13 taškų, tačiau trečiajame kėlinyje prametė pirmuosius šešis metimus ir „Bulls“ komanda priartėjo.

Likus žaisti 1:31 minutei Zachas LaVine‘as išvedė šeimininkus į priekį bei „Grizzlies“ komanda daugiau iki mačo pabaigos nepirmavo.

Z.LaVine‘as nugalėtojams pelnė 37 taškus, o septintasis šaukimas Coby White‘as surinko 25, iš jų 21 įmetė antroje mačo pusėje.

Memfio klube rezultatyviausias su 23 taškais buvo Jarenas Jacksonas.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 23 (11 atk. kam.), Brandonas Clarke‘as 14, Jae Crowderis 13, Jonas Valančiūnas ir Ja Morantas po 10, Kyle‘as Andersonas 9.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 37, Coby White‘as 25, Lauri Markkanenas 9.