Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 0:1 turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą ir nukrito į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Greitos „Mallorca“ atakos smaigalyje atsidūręs Lago Junioras 7-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0.

Grubia klaida pasinaudojęs L.Junioras 14-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Casemiro 42-ąją minutę po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Sergio Ramosas 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Alvaro Odriozola 74-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną šiose rungtynėse ir „Real" liko rungtyniauti dešimtyje.

Madrido futbolininkai su 18 taškų lieka antri, pirmauja tašku daugiau turinti „Barcelona“.