Tarp Pasaulio taurės favoritų minėta Graikijos rinktinė nepateko į ketvirtfinalį.

Thanasio Skourtopouloso auklėtiniai 84:77 (18:12, 14:21, 25:16, 27:28) įveikė Čekijos rinktinę, tačiau tokio skirtumo pergalei nepakako.

Graikai apie ketvirtfinalį būtų galėję galvoti tik tada, jeigu būtų laimėję didesne nei 12 taškų persvara.

Dabar patys čekai turi šansą patekti į ketvirtfinalį, tam reikia amerikiečių pergalės prieš Braziliją.

Paskutinę mačo minutę graikai dukart pirmavo septyniais taškais ir turėjo vilčių išsigelbėti, bet abusyk skirtumą iki penkių taškų mažino Tomas Satoransky.

Graikai pirmavo praktiškai visas rungtynes ir turėjo 12 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje jie buvo priekyje 11 taškų, bet iniciatyvos neišlaikė.

Graikų žvaigždė Giannis Antetokounmpo žaidė 23 minutes, per kurias įmetė 12 taškų ir atkovojo devynis kamuolius. Jis išnaudojo pražangų limitą ir lemiamas minutes stebėjo nuo suolelio.

Čekija: Jaromirs Bohacikas 25, Patrikas Auda ir Tomasas Satoransky (8 atk. kam., 9 rez. perd.) po 13, Vojtechas Hrubanas 11.

Graikija: Nickas Calathesas 27 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 5/9 trit.), Kostas Sloukas 16, Giannis Antetokounmpo 12 (9 atk. kam.), Thanasis Antetokounmpo 11, Georgios Printezis 6.