Lietuvių kelyje – karšto mentaliteto rinktinė, turinti kelis pavojingus žaidėjus specialiai tv3.lt iš Kinijos

Lietuvos rinktinė Pasaulio taurės turnyro kovas baigs jau pirmadienį, kai dvikovoje dėl garbės susitiks su Dominikos Respublika. Jeigu mūsiškiai pasieks pergalę, galutinėje rikiuotėje užims devintąją vietą. Apie būsimą varžovą laidoje „Rungtynių diena“ kalbėjo vyr. trenerio Dainiaus Adomaičio asistentas Benas Matkevičius.

V. Lizas (nuotr. SCANPIX)

Kokia komanda yra Dominikos Respublika?

Tai labai greit ir energinga komanda, kuri bando varžovus pranokti greičiu. Turi gynėjus, kurie labai judrūs, priima gerus sprendimus, komandiškai žaidžia, atlieka gerus perdavimus, kai įsiveržia į baudos aikštelę. Žaidžia teisingą krepšinį pagal savo galimybes. Neturi įspūdingų duomenų perimetre, todėl turėsime pranašumų lengvojo krašto ir atakuojančio gynėjo pozicijoje. Galėsime vėl žaisti nugara į krepšį, bet varžovai turi greičio pranašumą. Labai gerai greitį išnaudoja periminėjant kamuolį. Būtent iš pigių taškų greitajame puolime jie ir gyvena. Reikės geros koncentracijos, nepraleisti įkirtimų ir neleisti mesti po užtvarų.

Kas yra pavojingiausi žaidėjai?

Solano ir Lizas yra jų lyderiai ryškūs ant perimetro. Lizas pirmauja pagal taškus, o Solano labai gerai atakuoja, prasiveržia, atidaro erdves kitiems žaidėjams bei labai gerai nusimetinėja kamuolius. Aukštaūgiai daug taškų surenka iš jo perdavimų. Solano yra ir tas, kuris gali pataikyti pats, todėl turime jį atidžiai prižiūrėti. Po krepšiais Vargas gali sužaisti vienas prieš vieną, įmesti iš vidutinio nuotolio ir turi tikrai neblogą dydį savo pozicijai.

REKLAMA

Kuo pasižymi Dominikos Respublikos komanda?

Pasižymi savo karštu mentalitetu ir kibiai ginasi. Šiek tiek yra ir nešvaraus žaidimo, bet jie tiesiog žaidžia savo žaidimą ir bando varžovą išmušti iš vėžių savo kibia gynyba. Daugelio žaidėjų nervai neatlaiko, todėl mūsiškiai privalo išlikti ramūs net ir po skaudaus pralaimėjimo prancūzams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų