Nandzingo politikų į šoną pastūmėtas Krapikas Kinijoje vis dar susiduria su bėdomis specialiai tv3.lt iš Kinijos

Nandzingo miestas, kuriame antrojo pasaulio čempionato etapo kovas žaidžia Lietuvos krepšinio rinktinė, yra puikiai pažįstamas buvusiam Kauno „Žalgirio“ treneriui ir žaidėjui Gintarui Krapikui, kuris čia pradės antrus darbo metus. Tik jau su kitokiomis pareigomis ir užduotimis

Gintaras Krapikas (nuotr. Fotodiena.lt)

Nandzingo „Tonxi“ klubą praėjusį sezoną treniravęs 58-erių G. Krapikas nuo šiol užims konsultanto-trenerio asistento pareigas.

„Nuo pavasario savivaldybė žymiai labau pasijungė į valdymą, o jų noras buvo matyti vietinį trenerį“, – pokyčių priežastį įvardijo G. Krapikas, atvykęs į Nandzingo areną stebėti L grupės kovų bei palaikyti Lietuvos rinktinės.

Čempionato metu netrūksta skundų dėl organizacinių ir gyvenimiškų klausimų – lėtas internetas, angliškai nekalbantys vietiniai sunkina darbą ne tik rinktinėms, bet ir žurnalistams. Šias bėdas išskiria ir Kiniją bei Nandzingą pažinti spėjęs G. Krapikas.

„Metai praėjo, bet kalbos dar nemoku. Yra labai sudėtinga. Gestų kalba, kuri Europoje ar dar kur gelbėja, čia nelabai gelbėja“, – sutinka specialistas.

Tačiau nepaisant visų nesklandumų jis įsitikinęs, kad kiniečiai daro viską, ką gali.

„Aš įsivaizduoju, kiek teko juos pažinti, kad jiems labai svarbu parodyti pasaulio bendruomenei, kad kinams yra labai svarbu organizuoti tokius renginius, kad skiriama lėšų ir žmonių“, – pozityvius dalykus įžvelgti bandė jis.

Laukdamas žūtbūtinio lietuvių susitikimo su Prancūzija G. Krapikas išliko optimistiškas, bet sutiko, jog ištaisyti padėtį bus velniškai sunku.

„Ypatingai per pirmas dvi rungtynes žaidimas buvo labai solidus ir tie du antros pusės kėliniai prieš Australus taip pat buvo labai geri. Labai didelis darbas laukia rinktinės, kad tuos du negerai sužaistus kėlinius kompensuotų ir vėl atsidurtų ten, ką rinktinė rodė čempionato pradžioje“, – teigė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų