naujienų portalas tv3.lt
2019.09.06 16:45

Pasaulio taurėje tęsiasi antrojo etapo kovos. Svarbią, tačiau nesunkią pergalę iškovojo Argentina (4/0), Fošane 87:67 (17:12, 21:13, 25:22, 24:20) patiesusi Venesuelą (2/2).

Argentiniečiai lėtai pradėjo rungtynes, o situaciją dar pablogino ir Facundo Campazzo trauma – už kelio susiėmęs įžaidėjas paliko aikštelę. Mačo favoritus atgaivino Luiso Scolos dėjimas – 11:6. F.Campazzo grįžo į aikštę dar pirmajame kėlinyje ir smeigė tritaškį su sirena – 17:12.

Venesueliečiai ir toliau strigo puolime, o Nicolas Brussino pataisydamas komandos draugo metimą vėl pakėlė skirtumą prie dviženklės ribos – 36:25. Paskutiniais kėlinio taškais tapo F.Campazzo baudų metimai.

Antrojoje rungtynių pusėje argentiniečiai vėl buvo pranašesni, o skirtumas netruko išaugti iki šešiolikos taškų – 58:42. Paskutiniuosius kėlinio taškus tolimu metimu pelnė Gabrielis Deckas – 63:47.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas perkopė jau ir dvidešimties taškų ribą (80:59), todėl intriga I grupėje galutinai išnyko.

Argentinos pergalė garantavo jiems ir Lenkijai (4/0) vietas ketvirtfinalyje. Tuo tarpu Venesuelos pralaimėjimas tuo pačiu palaidojo ir Rusiją (2/2).

Argentina: Gabrielis Deckas 25 (7/8 dvitaškių), Luisas Scola 15 (6 atk. kam.), Facundo Campazzo 12 (9 rez. perd.), Patricio Garino 10 (0/3 tritaškių), Nicolas Laprovittola 9 (5 atk. kam., 7 rez. perd., 1/5 tritaškių).

Venesuela: Michaelas Carrera 19 (7/8 dvitaškių), Luisas Bethelmy 11 (3/4 tritaškių), Gregory Vargas ir Heissleris Guillentas po 10.

3x9
2019-09-06 15:25:37
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
3x9 2019-09-06 17:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Už Argentiną žaidžia Scola, 39 metų, kuris dėdavo į krepšį per Arvydą Sabonį, ir yra rezultatyviausias komandos žaidėjas   ATSAKYTI
0
Iš kur tokie teisėjai? Ginčo nebuvo, italas ištraukė kamuolį ir uždirbo baudą   ATSAKYTI
3x9 2019-09-06 16:59:00
0
Tuoj bus 53-52 italijos naudai   ATSAKYTI
3x9 2019-09-06 16:57:58
0
Transliacija vėluoja apie 50-60 sekundžių, lyginant si FIBA online rezultatu   ATSAKYTI
0
Tai galėjo leisti šiemet užsidaryti broliams, Jasaičiui, Kaukėnui, Javtokui, Kleizai ir kitiems?   ATSAKYTI
3x9 2019-09-06 15:25:37
0
Scola Kinijoje statistika blogesnė nei Motiejūno, o šitame čempionate meta po 17 taškų per rungtynes. Bet Adomaičiui brangesnis bulvių maišas Jankūnas.   ATSAKYTI