Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sekmadienį iškovojo penktąją pergalę pasiruošimo pasaulio čempionatui cikle. Dainiaus Adomaičio kariauna Seule (Pietų Korėja) be jokių vargų susitvarkė su Angolos krepšininkais.

35 taškų skirtumu 91:56 (19:18, 21:15, 25:11, 26:12) komandą iš Afrikos įveikę lietuviai sukūrė ir ne vieną efektingą epizodą.

Antroje rungtynių pusėje smarkų tempą įjungusi Lietuvos rinktinė jau trečiojo kėlinio metu pirmavo daugiau kaip 20 taškų, todėl krepšininkų pečių akivaizdžiai nebeslėgė įtampa ir rinktinės nariai keliskart leido sau pasismaginti.

Štai vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui, kuomet rezultatas buvo 65:44, jau ne pirmą savo dėjimą į Angolos krepšį atliko Jonas Valančiūnas.

Ataką pradėjęs Mantas Kalnietis atliko staigų perdavimą įsibegėjusiam Rokui Giedraičiui, o šis įspūdingai pakabino kamuolį virš varžovų galvų.

Kamuolį sugavęs J. Valančiūnas dar kelias akimirkas ramiai apsistumdė su smarkiai situacijoje vėlavusiais varžovais ir netrukus įdėjo iš viršaus.

Vaizdo įrašą rasite teksto viršuje.

Antradienį 12:00 val. Lietuvos rinktinė sužais paskutines kontrolines rungtynes, jau rugsėjo 1 d. Dainiaus Adomaičio kariauna startuos pasaulio taurėje.

Visas dvikovas tiesiogiai galite stebėti portale tv3.lt! Taip pat TV3, TV6 ir TVPlay Sports kanaluose.