Gimtadienį su rinktine sutikęs veteranas Palangoje turi neįprastos veiklos

„Vanagupės“ viešbučio laukiamasis per pietus kelis kartus sugriaudėjo nuo plojimų, kurie buvo skirti pasveikinti Lietuvos rinktinės kandidatui Renaldui Seibučiui. Dar pirmadienį krepšininkai susirinko Palangoje ir pradėjo pasiruošimą, o antradienį ryte sveikino veteraną su 34-uoju gimtadieniu.

Pirmoji Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės treniruotė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
77

Gynėjas į rinktinę atvyko po solidaus sezono Ispanijoje, kur vilkėdamas Saragosos „Tecnyconta“ marškinėlius žaidė FIBA Čempionų lygoje ir pasiekė nacionalinių pirmenybių pusfinalį.

Ispanijoje R.Seibutis rinko po 11,1 taško bei tapo vienu komandos lyderių.

„Tikrai gerai jaučiausi, sistema man tiko, jaučiausi komfortabiliai. Vis dar žaidžiu, jaučiu malonumą. Kol yra jėgų, energija, malonumas, reikia džiaugtis ir mėgautis“, – tv3.lt sakė krepšininkas.

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės treniruotė

Į Palangą R.Seibutis, kaip ir kiti rinktinės nariai, vyko su plačia šypsena – visi buvo pasiilgę vasaros, kai susirenkama ir ilgai ruošiamasi pirmenybėms.

Čia šiais metais netrūksta tiek patyrusių žaidėjų – Jonas Mačiulis, Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis, R.Seibutis, tiek jaunų, iš kurių ryškiausias Domantas Sabonis, yra ir pasiekusių karjeros piką.

REKLAMA

„Visi tą patį jaučia, neišimtis ir aš. Tiems, kurie myli savo šalį, nori atstovauti Lietuvai ir turi galimybę, manau, kad tai yra didžiulė garbė ir malonumas atvykti čia.

Stengsimės išnaudoti tą patirtį. Svarbu, kad visi noriai dirbtų ir su pasidžiavimu atstovautų savo šaliai.

Kaip pavyks tą subalansuoti, parodys treniruočių procesas“, – apie rinktinės sudėtį kalba R.Seibutis.

Kol būna Palangoje gynėjas randa laiko ir kitai savo veiklai – praėjusią vasarą įkurtam vietos „Palangos kuršių“ krepšinio klubui, kuris jau pirmojo sezono metu pasiekė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketvertą ir buvo netoli žingsnio į Lietuvos krepšinio lygą (LKL).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų