Pasak urologų, vyrai visuomet nori būti eržilai, tačiau tam koją kartais pakiša sveikatos negalavimai. Pasak Kauno klinikų Urologijos klinikos dministratoriaus gydytojo urologo dr. Darijaus Skaudicko, erekcijos sutrikimai vyrui ne tik didžiausias galvos skausmas, bet gyvenimo diskomfortas.

Pastebėta, kad kuo dažnesni lytiniai santykiai, tuo mažesnė tikimybė patirti erekcijos sutrikimus

Pasak mediko, erekcijos sutrikimai tampa vis dažnesne stipriosios lyties problema. Erekcijos sutrikimas - tai nesugebėjimas pasiekti arba palaikyti pakankamo varpos sustandėjimo, reikalingo visaverčiam lytiniam aktui atlikti.

Sutrikimas gali būti lengvas, kai varpa kartais nesukietėja; vidutinis, kai varpa nevisiškai sukietėja; ir sunkus, kai varpa visai nesukietėja. Pasak D.Skaudicko, vyrų bendra sveikata ir erekcijos kokybė yra neatskiriamai susiję.

Erekcijos sutrikimo priežastys gali būti labai įvairios: psichologinės, cukrinis diabetas ar širdies ir kraujagyslių ligos. Erekcija taip pat gali sutrikti ir dėl vaistų vartojimo. Visavertei erekcijai svarbus sveikas gyvenimo būdas, geri poros tarpusavio santykiai, jauki, rami aplinka lytinių santykių metu. Erekcijos sutrikimais dažniausiai skundžiasi vyrai, peržengę keturiasdešimties metų ribą. Tačiau visas šias problemas šiandien galima išspręsti pritaikius reikiamą gydymą. Deja, vyrai dažniausiai apie tokius dalykus gėdijasi atvirai pasakoti ir, pasak medikų, tai yra didžiausias kliuvinys laimingam vyro gyvenimui.

REKLAMA

Verta žinoti:

Turintiems nusiskundimų erekcija yra pravartu pasitikrinti testosterono koncentraciją kraujyje. Testosteronas - tai steroidinis hormonas, kurio daugiausia gaminama sėklidėse ir jis yra atsakingas už vyrų seksualinio gyvenimo kokybę: lytinį potraukį, potenciją bei vaisingumą. Siekiantiems palaikyti testosterono koncentraciją aukščiausiose fiziologinės normos ribose, tinkami tokie augaliniai nehormoniniai preparatai kaip „Tribestan“. Šis standartizuotas gulsčiosios ragužės ekstraktas yra itin tinkama priemonė siekiantiems palaikyti gerą erekciją. „Tribestan“ Lietuvos vyrų yra žinomas beveik 10 metų kaip tikrai aukštos kokybės produktas.


Rašyti komentarą...
J
Jurijus
2014-10-13 12:56:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekada nebūčiau pagalvojęs, kad vaistai su sultimis netinka vartot, o kaip tada su alkoholiu? turbūt irgi nesuderinami?
Atsakyti
0

V
Valdas
2012-04-21 12:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagrindinė problema ta, kad moterys pasidarė pabaisos, nebekyla vyrams ant tokiu "panų" :) O dar ir tas perdėtas savo užpakalių reklamavimas? Persisotinimas erotika duoda priešingą rezultatą, negu moterys siekia. Ar ginekologas gali būti geras meilužis? :)
Atsakyti
0

t
to Valdas
2012-04-22 09:22:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
tiesiog pripažink faktą, kad nestovi ir tiek :D Koks dar persisotinimas :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų