Vestuvės – turbūt viena gražiausių švenčių poros gyvenime, tačiau neretai nutinka, kad prabėgus keliems metams žmonių norai ir interesai nebesutampa ir jie pasuka skirtingais keliais.

Indrė ir Mantas Stonkai, Saulius Skambinas ir Karina Krysko, Sofio Gelašvili Dominykas Niūniava (tv3.lt fotomontažas)

Indrė ir Mantas Stonkai, Saulius Skambinas ir Karina Krysko, Sofio Gelašvili Dominykas Niūniava (tv3.lt fotomontažas)

Šiais metais išsiskyrė ne viena garsi pora. Kai kurie buvę mylimieji tai padarė tyliai, o kai kurie nevengė viešumos ir drabstė vienas kitą purvais. Galbūt vėliau to ir gailisi, tačiau dažniausiai, kas būna paviešinta internete, socialinių tinklų vartotojų mintyse lieka gana ilgą laiką.

Pavasarį į viešumą taip pat pradėjo lįsti vis daugiau gandų apie poras, kurios tai neva gyvena atskirai ir laimės kartu nebeieško.

Bene daugiausiai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad neva tai skiriasi komikas Mantas Stonkus su žmona Indre.

Internautai pastebėjo, kad pora nebeviešina bendrų nuotraukų, nerodo, kad leidžia laiką kartu, o ir pats Mantas nemūvi vestuvių žiedo.

Visuomet socialiniuose tinkluose vienas kitą gyrę ir savo meile besidžiaugę Stonkai šios situacijos nekomentavo, tačiau ir nepaneigė žiniasklaidos atstovams.

REKLAMA

Primename, kad pora susituokė 2011 m. spalio 1 d. Kaišiadorių rajone esančioje Žąslių bažnyčioje. Pora kartu buvo jau trejus metus. Tuomet Indrė Augustaitytė pasirinko vyro pavardę ir tapo Stonkuviene.

Pasklido kalbos apie byrančią santuoką

Daugelį nustebino ir balandžio viduryje pasirodę gandai, kad neva tai šokėjas Saulius Skambinas ir dainininkė Karina Krysko negyvena kartu.

Vis dėlto portalui kaunodiena.lt susisiekus su Sauliumi, ir paklausus, ar gandai yra teisingi, šis kalbas paneigė, tačiau jo žodžiai užminė mįslę: „Tai nėra tiesa. Dabar gyventi atskirai neplanuojame. Nežinau, kaip bus ateityje.“

Paklaustas, ar pora neišgyvena santykių krizės, vyras tikino: „Dabar mes labai susikoncentravę į darbus. Šiaip viskas kaip ir gerai – šeima nebraška.“

Vyras teigė, kad į kalbas apie nedarnius poros santykius jis itin didelio dėmesio nekreipia. „Labai tolerantiškai žiūriu į žmones, nes žinau, kad kalba visi, ir kalba kas yra ant seilės.

Tad į tas kalbas aš ir nesigilinu. Tai yra mano gyvenimas, kaip aš jį noriu, taip ir gyvenu. Tad kiti tikrai neturėtų patarinėti, teisti ar džiaugtis. Visi mes privalome savaip savo kelią nueiti. Reikės – ir skirsiuos. Gal po kažkiek laiko sakysim: pabuvom savo dozę kartu ir galim varyt toliau kur nors“, – reziumavo žinomas šokėjas.

Be to, portalas lrytas.lt skelbė, kad neva tai S. Skambinas šiuo metu susitikinėja su nėščia Živile B. iš Kauno.

Portalas tv3.lt primena, S. Skambinas ir K. Krysko susituokė 2011 metais, netrukus po to jiems gimė sūnus Majus.

„Šokiai mus su Karina sujungė į šeimą. Turim mažių, gyvenimas įsibėgėjo ir viskas vyko natūraliai. Tačiau šokiai buvo tas atskaitos taškas, kuris padėjo susilipdyti ir judėti į priekį“, – gražių žodžių apie pažinties su žmona pradžią neseniai „Virtuvės istorijų“ laidoje negailėjo Saulius.

REKLAMA

Nusprendė sukti skirtingais keliais

2016-ųjų liepos 30-ąją pompastiškas vestuves sostinėje iškėlusi Gruzijos milijonieriaus dukra Sofio Gelašvili gražiausią gyvenimo šventę minėjo net dukart. Pirmąsyk su asmeniniu treneriu Dominyku Niūniava tuokėsi Tbilisyje, o antrąkart – tėvams priklausančiame prabangiame Vilniaus senamiesčio viešbutyje „Atrium“.

Tiesa, dar gruodžio mėnesį pasklido kalbos, kad dukrą auginanti pora suka skirtingais keliais. Tą išdavė socialiniuose tinkluose dingusios bendros poros nuotraukos.

Sofio situacijos komentuoti nepanoro, tačiau sakė, kad „yra kaip yra“, o žiniasklaidos atstovų prašė būti supratingais.

Po prabangių vestuvių – skaudžios skyrybos

Dar 2018-ųjų birželį įspūdingą vestuvių šventę iškėlusi atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su mylimuoju, krepšininku Ronaldu taip pat pasuko skirtingais keliais.

Vos tik pasklido kalbos, susisiekus su pačia Gabriele ši tvirtino, kad visos kalbos yra išgalvotos ir skyrybos vos prieš pusmetį bažnyčioje susituokusiai porai tikrai negresia.

Paklausus, kaip porai sekasi reaguoti į neigiamus komentarus bei internautų kalbas, Gabrielė sakė, kad jie nekreipia dėmesio į tai, kas vyksta.

„Neturiu komentarų... Vyrui visiškai nesvarbu, kas vyksta viešojoje erdvėje. Jis gyvena savo gyvenimą, jis nėra šitos pompastikos gerbėjas, kurią aš mėgstu, todėl jam visiškai nesvarbu“, – rėžė moteris.

Ne paslaptis, kad Gabrielė taip pat nusprendė nuo Naujųjų metų atsisakyti ir kai kurių asmeninių kadrų savo paskyrose. Tai, pasak jos, tik į naudą jų šeimai.

REKLAMA

„Jaučiuosi daug geriau. Mano toks elgesys man prideda moteriškumo, jaučiuosi tvirčiau ant kojų stovinti nei anksčiau, kai visą gyvenimą rodydavau tarsi ant lėkštučių“, – tv3.lt sakė ji.

Gabrielė taip pat užsiminė, kad žinučių iš internautų jai tenka sulaukti labai dažnai: „Rašo asmeniškai, bet aš dažniausiai joms neatrašau arba palinkiu sėkmės“, – nusijuokė moteris.

Vis dėlto vos po kelių mėnesių paaiškėjo, kad poros meilė subliuško ir jie nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Šedžių santykių drama

Ilgą laiką tebesitęsia ir Andriaus bei Monikos Šedžių skyrybų drama. Pora ne kartą susitiko teisme, bet, panašu, kad procesas gali užsitęsti.

Daugelį nustebino žinia, kad A. Šedžius susitikinėja su 20-mete Erdvile Pilvinyte iš Šiaulių. Jauna mergina drąsiai žiniasklaidai kalbėjo, kad su juo yra pora ir gyvena Andriaus namuose.

Tiesa, tuo tarpu Monika taip pat turi antrąją pusę – Dovydą, kuris gyvena užsienyje, tačiau dažnai svečiuojasi ir Lietuvoje.

Andrius taip pat prabilo kaip jaučiasi, kad dėl skyrybų Monika kaltina tik jį. Pasirodo, viskas gali būti visai ne taip, kaip anksčiau buvo teigiama. Andrius prasitarė, kad nors ir Monika padavė skyrybų prašymą pirmoji, nesutarimai prasidėjo po neva jos pačios užmegzto romano su garsiu Lietuvos atlikėju.

„Jai nebėra, ką daryti. Ji kitokių argumentų neturėjo, užsipuolė mane, bet iš tikrųjų skyrybos tai vyko dėl jos, dėl projekto „Muzikinė kaukė“. Jame ji turėjo romaną su Tadu Juodsnukiu. Dėl to romano ir įvyko visi pykčiai. Skyryboms ji pati pateikė prašymus, aš tai nenorėjau skirtis“, – prisipažino A.Šedžius.

REKLAMA

tv3.lt norėjo apie tai sužinoti ir iš Monikos lūpų, tačiau su atlikėja susisiekti nepavyko. Savo ruožtu Tadas Juodsnukis taip pat atsisakė komentuoti susidariusią situaciją.

Šedžius įvertino Erdvilės žodžius

Andriaus pasiteiravus, ar neseniai apie jųdviejų santykius prabilusi Erdvilė nesujauks kortų teisme, vyras buvo užtikrintas, kad taip nutikti neturėtų.

„Pirmas dalykas, ką aš noriu pasakyti, kad jokių santykių su Erdvile aš nesu patvirtinęs. Čia iš žiniasklaidos pusės buvo šitie dalykai.

Yra du skirtingi dalykai: vienas dalykas yra Erdvilė ir tai, ką ji šneka, o kitas dalykas yra tai, kad abu žmonės turi patvirtinti santykius, – be užuolankų kalbėjo verslininkas. – Kitas žingsnis yra tas, kad jeigu man kažkokie priekaištai galėtų būti dėl Erdvilės, tai jie galėtų būti pusmečio senumo. Visas procesas jau vyksta dvejus metus. Dvejus metus su Monika mes net negyvenam kartu.“

Dėl to, kaip pakryps skyrybų procesas, verslininkas buvo ganėtinai tylus. Jis savo nuomonės reikšti nenorėjo.

„Koks bus teismo sprendimas, aš dar nekomentuoju“, – griežtai pasakė verslininkas. A. Šedžius.

PS4 fanas
2019-04-23 06:50:32
Ir kokios cia žvaigždès, nejuokinkit
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Dalia 2019-04-24 23:48:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visi kaip ir visi...Bet baidyklė Skambinas nesidžiaugia turėdamas tok talentingą   ATSAKYTI
BIRUTE 2019-04-24 19:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Prasau pataisyti klaidą - ŽASLIAI rašomi be nosines. Ačiū   ATSAKYTI
** 2019-04-24 13:55:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Stonkai tai gal tik šiaip, dėmesiui pritraukt, pamažėjo TV vaizduose   ATSAKYTI
a 2019-04-24 10:40:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kokios jie žvaigždės, žvaigždės danguje, o čia žemės kirminai   ATSAKYTI
raim7z 2019-04-24 00:53:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
haha. :D gerai cia raso viena komentatore, jauna senio nemyles, as budamas vyras su sene gyvenciau ir vaidinciau meile tik del pnigu negaleciau mylet rauksleto veido kartu nesenes, aisku taip nebus bet tai tik parodo, kad tikra meile tarp didelio amziaus skirtumo zmoniu yra retas dalyks, bet akivaizdu ne toks retas Sedziui, ziurint is Erdviles perspectyvos ji jauna grazi mergina kuriai galbut hormonu audros dar siaucia o ka Sedzius senas krienas pries Erdvile.. :D   ATSAKYTI
Violeta 2019-04-23 22:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nesuprantu vyrų. ,,tai mano gyvenimas". O vaikai? Mamos gyvenimas? Daryti vaikus malonu,auginti -ne jo gyvenimas.    ATSAKYTI
Mantas S 2019-04-24 19:49:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Taip ir būna, kai einama prieš gamtą... Vyrai sutverti poligamijai. Patinams rūpi apvaisinti kuo daugiau patelių ir paleisti į pasaulį kuo daugiau palikuonių. O patelėms, turint jauniklių juos užauginti. Tai kai einama prieš gamtą, kartais būna sunku, o ypač kai esi žinomesnis, ir atsiranda patelių, kurios pačios "atstato" net nerodant joms dėmesio ir įvyksta visokios dramos:/  
laima 2019-04-23 22:06:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
taigi Lietuvos zvaigzdes   ATSAKYTI
Arnolda 2019-04-23 20:20:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
"Ne va tai..."    ATSAKYTI
Lina 2019-04-23 10:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
na Sedziui bus tas pats,nes iesko dukreliu,niekaip jam nedaeina.jauna niekada senio nemyles ir meiles nenusipirksi uz jokius pinigus   ATSAKYTI
Omg 2019-04-23 10:43:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
jaučiu tos gelašvilles gruzines vyras toleruoti negalėjo nes ji elgiasi...na patys matet kaip:)   ATSAKYTI
Algimantas 2019-04-23 10:10:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Viskas čia iš mandrumų. Tegul truputi nuleidžia savo pasikėlimus. . Vienu žodžiu nemoka gyventi seimos gyvenimo.    ATSAKYTI
..... 2019-04-23 10:06:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pamiršote paminėti Arsa su Eglę vos susituokę išsiskyrė   ATSAKYTI
padraika 2019-04-23 08:05:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
čia kur žvaigždės?   ATSAKYTI
PS4 fanas 2019-04-23 06:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ir kokios cia žvaigždès, nejuokinkit    ATSAKYTI
T 2019-04-22 21:12:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Slyksciausia tai,kad jie lenda i tv ir visur ,kur ilyst galima teigdami kiek jie buve zmoniu iskirti,apkalbeti ,numarinti,kad santuokos tvirtos ,mylincios ir laimingos,o po keliu men .pimt ir sukliba saules greiciu poros.slykstu is ju puses kad taip sneka   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
REKLAMA
Londono mados savaitės akimirkos (Lauros Višinskaitės nuotr.)
Londoną visai neseniai sudrebino mados savaitė, į kurią plūdo ne tik garsenybės, bet ir visi ištikimiausi mados mylėtojai. Londono mados savaitės metu vyksta daugybė ...
Jankevičius prisiminė savo užmirštą talentą: nustebino net pasaulio čempionę
Pramoginėje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiavosi pasaulio standartinių šokių čempionų pora. Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė prisimins savo draugystės pradžią ir ...
Deimantė Litvinaitė ir Vaidotas Valiukevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Nuo ketvirtadienio sostinėje įsikūrusiuose parodų rūmuose „Litexpo“ vyksta kasmetinis knygų mugės renginys. Tarp daugybės žmonių čia buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą ...
Andrius Šedžius (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Vasario 21-ąją verslininkas ir politikas, keturių vaikų tėvas Andrius Šedžius mini 44-ąjį gimtadienį.  Šie metai, Andriaus teigimu, buvo gan sudėtingi, ...
Karina Krysko (Fotobankas)
Vienos labiausiai praėjusiais metais aptarinėtų skyrybų buvo dainininkės Karinos Krysko ir jos mylimojo šokėjo Sauliaus Skambino. Vis dėlto šokėjas atviras – apie tai, kad ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų