drama

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „drama“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „drama“.

„Šiukšlės“ – kai šlamšto daugiau ne savartyne, o žmonių širdyse

„Vieno žmogaus šiukšlė – kito žmogaus lobis“. Toks posakis iškart topteli galvoje, pažiūrėjus pirmasias penkiolika 2014-ųjų dramos „Šiukšlės“ (angl. Trash) minučių. Tačiau greit tampa aišku, kad daug daugiau purvo galime rasti ne savartyne, o ten, kur nesitikėtume.
2023-12-16

Šeštadienį per TV3 – net 3 „Oskarus“ pelniusi jaudinanti juosta „Klajoklių žemė“

Jau šeštadienį TV3 „Šeštadienio gero kino vakaras“ žiūrovus pakvies ypatingai, net tris „Oskarus“ už geriausią filmą, režisūrą ir aktorę pelniusiai juostai, kuri žiūrovus sujaudins iki pat sielos gelmių. Filmas „Klajoklių žemė“ privers trumpam stabtelėti ir patiems sau užduoti tokius gyvenimo klausimus, kuriuos dažnas praleidžiame ar nė neturime laiko apie tai susimąstyti. Pagrindinė herojė Fern (akt. Frances McDormand) gyvena mažame Nevados miestelyje, kuris žlunga ekonominės krizės metu.
2023-11-25

Siegel mano, kad vaiko „pagrobimas“ – Suodaičio kerštas dėl nesumokėto milijono už taikias skyrybas

Viktorija Siegel ir toliau bando išaiškinti savo sekėjams, kodėl Laurynas Suodaitis galimai pagrobė iš jos vaiką. Šįkart moteris prisiminė nesumokėtą milijoną už taikias skyrybas. Viktorija Siegel savo sekėjams išklojo, kad vasarą už ramybę atsisakė pakloti šešiaženklę sumą Laurynui Suodaičiui. Anot jos, dėl to dabar vyras skleidžia gandus, jog ši gyvena su kitu. „Buvau įspėta, kad tai tikrai sulauks atsako.
304 2023-11-10

Siegel šokiravo dar vienas Suodaičio pasisakymas: pagrobė vaiką, o dabar nori jį nupirkti

Viktorija Siegel ir toliau kovoja su Laurynu Suodaičiu dėl galimo vaiko pagrobimo. Šįkart moterį šokiravo dar vienas vyro pasisakymas. Laurynas Suodaitis laidos anonse šypsodamasis pasakė, jog, jeigu būtų galimybė, nusipirktų vaiką. Viktorijai Siegel šie žodžiai nuskambėjo ne kaip. Moteris liko šokiruota ir penktadienio rytą kreipėsi į sekėjus. Grįžo su kaupu tai, ką padarė Danieliui Bunkui? „Čia tas žmogus, kuris per advokatus ir man rašė, kad vaikas yra ne daiktas.
79 2023-11-10

Po dramos dėl vaiko pagrobimo prabilo ir Suodaitis: „Pareiškimai ne apie sūnų, o apie įžeistą mamytę“

Po neramios nakties dėl iškilusio konflikto tarp Viktorijos Siegel prabilo Laurynas Suodaitis. Ketvirtadienį per pietus nusprendė prabilti ir Laurynas Suodaitis. Jis pateikė savo versiją apie konfliktą su Viktorija Siegel. „33 metai šios šalies nepriklausomybei, bet nugyvenom iki to, kad kažkas leidžia įsakinėti per instagramą. Sakiau, išlįsiu, kol mažiukas miega, kad parodyčiau, jog visi sveiki. Į intrigas nesivelsiu, kas laukia, kas rašinėjat nesąmones, galit nerašinėt.
182 2023-11-09

4 vaikus užauginusi Roma prašo ja pasirūpinti, tačiau dukra atsisako: „Kodėl aš turiu dar ir tave išlaikyti“

Roma skundžiasi, kad užaugino vaikus, o senatvėje jai nei vienas nebepadeda, neatneša maisto, nesušukuoja plaukų. Viena moters dukrų atskleidė tokios situacijos priežastį.  4 vaikus užauginusios Romos akyse kaupiasi skausmo ašaros, ji sunkiai juda ir tikina, kad vaikai jai nepadeda. Moteris neturi, ką valgyti, o namų tvarkymas jai kelia daug rūpesčių. Viena Romos dukra gyvena tame pačiame name, kita kitoje gatvės pusėje, tačiau, pasak jos, dukras mato retai.
278 2023-10-14

Aleksandras prisiminė vaikystės nuoskaudą: mama mylėjosi prie mano akių, kai buvau prijungtas prie aparatų

Ką daryti, kai visų nelaimių priežastimi tampa mama, klausia vyras. Jis laimingai vedė, be galo myli savo žmoną, ši myli jį, tačiau poros gyvenimą kartina motina. Ji įtaria marčios neištikimybė ir ragina sūnų pasidaryti DNR testą.  Pora tikina, kad anyta visais įmanomais būdais stengiasi išskirti jauną šeimą. „Jinai nori, kad mes išsiskirtume“, – sakė Anžela. Moteris kaltina marčią neištikimybe ir verčia sūnų darytis DNR testą. Esą dukrytė greičiausiai yra ne jo biologinis vaikas.
135 2023-10-08

Aklai įsimylėjęs Vidas į žodžius „aš tavęs nemyliu“ atsakė taip: „Lauksiu, kiek reikės“

Vidas beviltiškai įsimylėjo Aušrą, kuri tikina, kad jis jai tik draugas. Vyras, gavęs tokį atsakymą, sukrėtė visus – tvirtino, kad lauks, kiek reikės.  Aušra ir Vidas susitiko darbe. Aušra pasakojo, kad juos supiršo sūnus, pastebėjęs, kad vienas kitam jie galėtų tikti  „Pirmiausia, išsiskyriau, liko du vaikai, antras vyras numirė, liko vienas vaikas, o trečiasis vyras pragėrė šeimą, mane ir sūnų, penkta mergaitė mirė“, – taip apie savo šeimyninį gyvenimą kalbėjo Aušra.
2023-10-04

Šeškų magija tęsiasi: Jonavos klubas paskutinę sekundę paliko „Šiaulius“ be pergalės

Dramatišką mūšį išgyvenusi Jonavos „CBet“ (3-0) ekipa „Betsafe-LKL“ čempionate ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Virginijaus Šeškaus kariauna namuose paskutinių sekundžių trileryje 85:84 (26:20, 22:26, 22:15, 15:23) pranoko „Šiaulius“ (1-2) ir po trijų turų išlieka tarp keturių neklumpančių pirmenybių komandų. Kone 39 minutes priekyje laikęsi jonaviečiai paskutinėmis minutėmis įsivėlė į artimą kovą su svečiais.
2023-10-02

Nejuokais sugyventiniu nusivylusi moteris tiesiog išėjo: „Gulbė ant auksinės lėkštutės – vistiek blogai“

Iš pažiūros ilgai ir laimingai kartu gyvenusios poros santykiai nebuvo tokie jau tobuli. Vaida tyliai kentė, o vieną dieną nebeiškentė – susikrovė daiktus ir išėjo. Ernesto akys atsivėrė tik mylimąjai jį palikus. Pora kartu gyveno 8 metus, mylimoji ne kartą Ernestą įspėjo, kad išeis, jei vyras nesikeis. Prieš 2 mėnesius jis pasidavė pagundai ir Vaida išėjo. „Jeigu nemylėčiau, tai jos neieškočiau“, – tikino Ernestas, pasakodamas apie tai, kokia brangi jam yra Vaida.
2023-09-06
REKLAMA
REKLAMA

Naujas dokumentinis filmas žvelgia į muzikos pasaulį pusiau padalijusį teismo procesą: sunku atitraukti akis

2020 m. liepą Holivude vykęs vakarėlis sumirgėjo visose pasaulio laikraščių ir naujienų portalų antraštėse – jame buvo pašauta pasaulinio garso hiphopo žvaigždė Megan Thee Stallion. Nusikaltimu apkaltinto reperio Tory Lanezo sulaikymas muzikos ir pramogų pasaulį padalijo į dvi dalis. Naujas dviejų dalių „discovery+“ dokumentinis filmas „Megan Thee Stallion prieš Tory Lanez: penki šūviai“ atskleidžia nepagražintas ir negirdėtas įvykio ir bylos detales.
2023-09-06

Laurynas Suodaitis po pertraukos ir vėl pamatys sūnų: „Tarnybos nustatė, jog vaiko teisės buvo pažeistos“

Rugpjūčio 28-ąją nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė savo sekėjams atskleidė, kad Vilniaus apygardos teismas priėmė sprendimą dėl vaiko priežiūros tvarkos. Pagal naują tvarką tėvai sūnų matys 30 ant 70 procentų laiko. Neturkus apie tai pasisakė ir pats Laurynas Suodaitis. L. Suodaitis instagrame pasakojo, kad šiandieną vyksta pasimatyti su sūnumi. „Šventinis pirmadienis. Nepatikėsite, kur važiuoju.
81 2023-08-28

Pratęsimo pareikalavusi drama: Jeffersonas kūrė stebuklus, bet pergalė – N. Zelandijos rankose

Pergalę pasaulio krepšinio čempionate iškovojo Naujosios Zelandijos (1/0) krepšininkai. Jie po pratęsimo 95:87 (21:18, 25:19, 19:20, 20:28, 10:2) sugebėjo palaužti Jordaniją (0/2).  Jordanai šioje grupėje lieka paskutiniai ir dabar kovos paguodos turnyre, o zelandai dar išsaugojo šansus žengti į kitą etapą – paskutiniajame ture jie kausis prieš Graikiją. Nuo pat dvikovos pradžios priekyje buvo Naujoji Zelandija, kuri nors ir nedideliu skirtumu, tačiau visada pirmavo.
2023-08-28

Išgirdus, ką kalba Siegel ir Suodaitis, nutarė nebetylėti: „Gal jau gana?“

„Atrodytų, kad Siegel ir Suodaičio šeimos drama, kuri prasidėjo dar prieš Velykas, nesibaigs niekada. Turėjome begalę svarbių įvykių nuo to laiko, štai, kad ir NATO lyderių suvažiavimas, atrodo tuoj tuoj visi pamirš, bet porelė vis skelia kažką naujo“, – rašo portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Eimantė. Šiaip aš Siegel ir Suodaičio istoriją tikrai sekiau pradžioje, neneigsiu.
114 2023-07-24

Monos elgesys šokiravo Livijų: nebenoriu tavęs matyti

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ intriguojančių užduočių netrūksta – šįkart dalyviai vėl varžėsi dėl prizų. Vieni tapo valgomu „tortu“, o kiti turėjo grietinėlę ir vaisius nuo jų nuvalgyti. Moną ši užduotis įaudrino, o jos elgesys supykdė ne tik mylimąjį Livijų, bet ir visus kitus dalyvius.
2023-06-21

Tiesiogiai: realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – tokios dramos dar nebuvo

Vos ima atrodyti, kad gyvenimas viloje Pietų Ispanijoje tampa ramesnis, TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai įrodo kitaip. Naujokė Kornelija nebeslepia, jog iš kai kurių vilos gyventojų jaučia stiprią antipatiją, o štai Caroline ir Matas niekaip negali išsiaiškinti savo santykių.
2023-06-20

Sukčiai naudojasi Viktorijos Siegel vardu: perspėja neužkibti

Socialiniuose tinkluose plinta melaginga žinutė apie Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio santykių drama. Skelbiama tariamai tikra informacija apie tai, kad vyko teismo posėdis. Prieraše informuojama, neva „teismas paskelbė, kas iš tiesų įvyko Suodaičių šeimoje. Siegel pareikalavo 50 proc.“ Plinta melagiena Nuorodos nuotraukoje – Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel bei asociatyvi teismo nuotrauka.
2023-05-22

Viktorija Siegel – apie Vaikų teisių apsilankymą namuose: kai prasideda skyrybos, tada pamatai kitokį žmogaus veidą

Antradienį Viktorijai Siegel prabilus apie Vaiko teisių tarnybos skambutį, kurio sulaukė dėl jos vyro Lauryno Suodaičio pareiškimo, į jos žodžius socialiniuose tinkluose atsakė ir pats vyras, kuris pasidalijo įtarimais dėl sūnaus diagnozės. Kiek vėliau moteris vėl kreipėsi į savo sekėjus, kurie galvojo, kad šis kreipimąsis yra netikras. „Ir atsakymas toms, kurios rašė, kad gal čia anonimas parašė Lauryno Suodaičio vardu. Ne.
182 2023-05-10

Viktorija Siegel prakalbo apie Lauryno Suodaičio žinutę auklei: „Buvo toks nemalonus įvykis nutikęs“

Nors po nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel-Suodaitės ir verslininko Lauryno Suodaičio garsiai nuskambėjusio konflikto praėjo daugiau nei mėnuo, kalbos netyla iki šiol. Apie tai socialiniuose tinkluose kalbėti vis dar nevengia ir patys sutuoktiniai. Gegužės 1-ąją turėjo įvykti Lauryno ir jo sūnaus susitikimas, tačiau jį teko atidėti dėl vaikelio ligos. Tiesa, moteris atskeldiė, kad ją nustebino vyro reakcija, kuomet auklė pranešė, kad susitikimas neįvyks.
190 2023-05-03

Išgirdus Siegel asistentės žodžius užkliuvo 1 detalė: „Kaip jį drįsta?“

„Žiūrėjau užvakar gyvenimo būdo laidą „Būčiuoju. Rūta“, kurios metu buvo gvildenama, lyg saulėgrąžos, Suodaičių meilės ir nesantaikos istorija. Įdomu buvo paklausyti, ką pasakys Laurynas, tikėjausi, kad išvysiu ir Viktoriją. Deja, pamačiau tai, dėl ko negalėjau visą naktį sumerkti akių“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rasa. Tai, kad Laurynas arba pati Viktorija Siegel kalba apie savo santykius, manęs nė kiek nestebina.
631 2023-04-29

Viktorija Siegel – apie mamos vaidmenį: „Ji už vaiką perkąs gerklę“

Balandžio 19 d. vakarą nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė ir vėl prakalbo socialiniuose tinkluose.  Žinoma moteris atvirai prabilo ne tik apie tai, jog socialiniame tinkle demonstravo tobulą gyvenimą, kurio iš tiesų nebuvo, bet ir apie mamą, kuri, pasak Lauryno Sauodaičio, turi didelį vaidmenį jų dramoje. Savo poziciją V. Siegel-Suodaitė išsakė socialinio tinklo „Instagram“ istorijose.
337 2023-04-20

Išgirdusi Siegel žodžius kaunietė nebegali tylėti: „Reikia tai pasakyti garsiai“

„Aš, kaip ir didžioji lietuvių dalis, stebiu Viktorijos ir Lauryno Suodaičių santykių dramą. Atrodė, žinia apie smurtą buvo bomba, tada viešas kalbėjimasis per instagramą ir draugus, o dabar – nuolatinis purvo pylimas vienas ant kito. Gal jūs jau sustokite meluoti“, –  rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Laima. Kai vakar pamačiau Viktorijos istorijas, negalėjau patikėti tuo, ką girdžiu. Ji prisipažino melavusi savo auditorijai apie santykius su Laurynu ir turto klausimus.
115 2023-04-20

Viktorija Siegel – apie jai klijuojamą barakudos etiketę: „Man buvo nusispjauti ant to, ką jis turi“

Balandžio 19 d. vakarą nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė ir vėl prakalbo socialiniuose tinkluose. Žinoma moteris atvirai prabilo apie jai klijuojamą barakudos etiketę. Savo poziciją V. Siegel-Suodaitė išsakė socialinio tinklo „Instagram“ istorijose. Nuomonės formuotoja V. Siegel-Suodaitė atvirai prabilo apie jai klijuojamą barakudos etiketę, tačiau pati moteris teigia, kad pinigų stygiumi nesiskundė ir prie altoriaus žengė iš didelės meilės Laurynui.
822 2023-04-20

Viktorija Siegel-Suodaitė prakalbo apie turtą: kai moteris uždirba daugiau, tai kerta per vyrišką ego

Balandžio 19 d. vakarą nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė ir vėl prakalbo socialiniuose tinkluose. Žinoma moteris atvirai prabilo ne tik apie tai, jog socialiniame tinkle demonstravo tobulą gyvenimą, kurio iš tiesų nebuvo, bet ir palietė pinigų temą. Pasak jos, Laurynas santykių pradžioje neturėjo jokio turto. Savo poziciją V. Siegel-Suodaitė išsakė socialinio tinklo „Instagram“ istorijose.
755 2023-04-20

Prokuratūra nutraukė tylą: patvirtino Suodaičio žodžius dėl patirto fizinio smurto, pradėtas dar vienas tyrimas

Drama tarp Lauryno Suodaičio ir Viktorijos Siegel toliau tęsiasi. Smurtu prieš sutuoktinę apkaltintas verslininkas vėl ryžosi atskleisti detalių apie įvykį, dėl kurio jis buvo išvežtas į areštinę. Balandžio 18 d. vyras atskleidė, kad pats vyko į ligoninę po konflikto su žmona. Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus apygardos prokuratūra patvirtino, kad balandžio 14 dieną gautas pareiškimas iš L. Suodaičio dėl fizinio smurto.
205 2023-04-19

Po atviro interviu Laurynas Suodaitis prakalbo apie sūnų: „Pavyko su kitos pusės advokatais sutarti“

Smurtu prieš sutuoktinę Viktoriją Siegel apkaltintas verslininkas Laurynas Suodaitis ryžosi atviram pokalbiui. Prieš kameras sėdęs vyras atskleidė, kokia buvo nematoma santuokos pusė, kas įvyko po to, kai jųdviejų namuose apsilankė policijos pareigūnai bei kaip buvo kuriamas skyrybų planas. L. Suodaitis viešai per savo socialinius tinklus pasakojo apie V. Siegel kuriamą skyrybų planą ir pavydą.
109 2023-04-17

Išgirdusi Lauryno Suodaičio žodžius kaunietė rėžė: „Netikėkite tuo, ką matote“

„Vakar, kaip ir likusi Lietuvos dalis, stebėjau Lauryno Suodaičio interviu. Iki pat pokalbio tiksliai žinojau, kurią pusę palaikau, o jo vieši žodžiai tik užtvirtino mano mintis ir įsivaizdavimą“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Laura. Bet žinote, kas čia svarbiausia? Svarbiau už tai, kas dedasi Suodaičių namuose ir kaip vyksta turto bei santykių dalybos, yra tai, kaip iš tiesų gyvena garsenybės.
169 2023-04-17

Instagramo ekspertė kirto Laurynui Suodaičiui: „Aš tikrai nepatikėsiu“

Pastaruoju metu socialiniame tinkle „Instagram“ nerimsta aistros dėl Viktorijos ir Lauryno Suodaičių santykių. Pora nusprendė viešai dalintis tuo, kas vyksta jų gyvenime. Į jų įrašus bei kelias istorijas regauoja ir draugai, ir net nepažįstami žmonės.
122 2023-04-14

Perskaičiusi Siegel žodžius kaunietė nesulaikė ašarų: „Turiu tai pasakyti garsiai“

„Įsitraukiau į Viktorijos ir Lauryno šeimos dramą taip, lyg ji būtų mano. Ir iš tiesų, aš taip pat išgyvenau labai panašius jausmus ir emocijas. Patyriau smurtą šeimoje nuo vyro tiek fizinį, tiek psichologinį, tačiau padariau didžiausią klaidą, kokią tik galėjau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rūta. Prieš mane vyras psichologiškai smurtavo kelerius metus. Jis engė mane, tyčiojosi, nedavė pinigų net kasdienėms reikmėms. Prisimenu, kaip grįžęs stūmė mane vaiko akivaizdoje.
283 2023-04-12

Perskaičius apie Viktorijos Siegel ir jos vyro dramą užkliuvo 1 detalė: „Nesuprantu tik vieno“

„Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio skyrybų ir santykių drama įtraukė lyg koks serialas. Būsiu gal nepopuliari, o moterys, kaip daugelis mėgsta, mane iškoneveiks, bet noriu išsakyti savo poziciją“, –  rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Karolina. Aš puikiai suprantu, kad smurtas nėra toleruojamas ir jeigu vyras pakėlė prieš moterį ranką, tai jis yra pašlemėkas ir, mažų mažiausiai, kiaulė. Neatleistina, nedovanotina – jokių santykių, jokio tolimesnio bendravimo. Nubrauktas brūkšnys ir viskas.
129 2023-04-11

Po kilusios dramos laiptinėje Simas Jasaitis sugrįžo į viešumą: pasidalijo nuotrauka su mylimąja

Balandžio 5-osios vakarą krepšininkas Simas Jasaitis (41 m.) pateko į nemalonią situaciją. Mažeikiuose gyvenančio krepšininko kaimynai dėl triukšmo jam iškvietė policiją. Pasak pareigūnų, vyras buvo neblaivus. Visgi pirmąją Velykų dieną vyras sugrįžo į socialinius tinklus ir pasidalijo bendru kadru su mylimąja.  Nuotrauką su širdies drauge S. Jasaitis publikavo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.  „Su Šv. Velykom.
55 2023-04-09

Viktorija Siegel ieško darbuotojų: paaiškėjo ir atlyginimas

Viktorija Siegel Suodaitė išgyvena sudėtingą laikotarpį. Ir nors šiuo metu jos šeimoje – išbandymų metas dėl įtariamo vyro smurto prieš ją, tačiau dėl to darbai nestoja. Darbo skelbimų portale patalpintas skelbimas – moteris savo parduotuvei „Shop by Victoria Siegel“ ieško darbuotojų. Rašoma, kad ieškomas administratorius, kuriam reikės kurti strategiją, bendrauti su IT partneriais, deleguoti užduotis, kelti prekes bei duomenis į el. parduotuvę.
138 2023-04-06

„Gargždų“ charakterį palaužę uteniškiai išgyveno LKL dramoje

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (13-5) komanda išbarstė solidų pranašumą, bet išgyveno dramą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“). Donaldo Kairio auklėtiniai namie 92:90 (29:15, 16:20, 19:27, 28:28) palaužė „Gargždus“ (3-15). Pirmoji ekipų tarpusavio akistata baigėsi tvirta uteniškių pergale 85:68. Rungtynių startas pozityviai nuteikė Utenos komandą, kuri greitai įgijo dviženklį pranašumą – 16:4. „Gargždų“ bandymai gaivinti puolimą daug vaisių nedavė, tuo tarpu Martynas Gecevičius įsi...
2023-02-06

Perskaičius apie Masalskių dramą kaunietė parašė laišką: nesupranta tik vieno

„Penktadienio vakarą socialiniai tinklai ėmė ūžti nuo skyrybas išgyvenančios Astos ir Giedriaus Masalskių šeimos dramos. Kai Asta viešai pasirašė, ką jai teko išgyventi santuokos metu, visi suskubo laukti, ką į tai atsakys jos buvęs vyras. Deja, ne į viešumą iškeltos detalės čia buvo baisiausios“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Justina iš Kauno.
150 2023-02-06

NKL batalijų apžvalga: Žemaitijos derbis, asmeniniai rekordai ir nelemtos traumos

Žemaitijos derbis, asmeniniai rekordai, debiutas ir nelemtos traumos – tai ir dar daugiau – „7bet-NKL“ savaitės apžvalgoje. Atsitiesimas. Kauno „Žalgiris“ iki praėjusios savaitės fiksavo blogiausią sezono atkarpą, kai pralaimėjo keturis sykius iš eilės. Tačiau dabar kauniečiai sugrįžo į pergalių kelią – laimėjo prieš „Šilutę“ (90:60) ir „Telšius“ (87:75). Rekordas. „Kretingos-VR Servisas“ gynėjas Maksymas Lutsenka pagerino asmeninį „7bet-NKL“ tritaškių rekordą.
2023-02-06

Drama tarp Mindaugo Grudzinsko ir jo buvusio sužadėtinio nesibaigė: smogė į skaudžiausią vietą

Savo homoseksualumo neslepiantis lietuvis Mindaugas Grudzinskas išgyvena dar vieną sudėtingą etapą. Praėjusių metų liepos mėnesį jis susižadėjo su Vokietijoje gyvenančiu olandu, tačiau dabar jiedu pasuko skirtingais keliais. Mylimojo išdavystę patyręs Mindaugas pasakojo, kad ši drama tarp jo ir Michaelo dar nesibaigė. Naujienų portalui tv3.lt M. Grudzinskas atvirai papasakojo, ką dabar išgyvena.
1242 2022-11-29
REKLAMA
Aktorė Margot Robbie po komiškos dramos „Babilonas“ filmavimo: „Dar niekada taip sunkiai nedirbau“  Aktorė Margot Robbie po komiškos dramos „Babilonas“ filmavimo: „Dar niekada taip sunkiai nedirbau“

Aktorė Margot Robbie po komiškos dramos „Babilonas“ filmavimo: „Dar niekada taip sunkiai nedirbau“

Aktorei Margot Robbie šie 2022-ieji metai yra rekordiniai, tačiau naujų filmų trijulė – kriminalinė drama „Amsterdamas“ (angl. „Amsterdam“), komiška drama „Babilonas“ (angl. „Babylon“) ir veiksmo komedija „Barbė“ (angl. „Barbie“) – „Oskaro“ nominantės teigimu ją „sudaužė į šipulius“. Margot Robbie atskleidė, kad filmuojant režisieriaus Damien Chazelle prabangų XX a, trečiojo dešimtmečio besikeičiantį Holivudą vaizduojantį epą „Babilonas“ jai teko vienas intensyviausių vaidmenų jos karjeroje.
2022-11-11

Aistrų katilas Alytuje: prireikė policijos pagalbos, Kaukėno kalba – nušvilpta

Alytuje šeštadienio vakarą kunkuliavo aistros. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate susidūrė vietos „Wolves“  ir :Vilniaus „Rytas“. Jau pirmajame kėlinyje sausakimšoje Alytaus arenoje policijos pareigūnai buvo priversti raminti įsiplieskusias aistras tarp komandų sirgalių. Jas galimai iššaukė prieš rungtynes „Ryto“ sirgalių iškeltas plakatas. „Kruvinais rubliais istorijos neatimsite. Šalin letenas!”, – skelbė B Tribūna.
2022-10-29

Išgirdęs, ką į vestuves pakvietė dukra, tėtis atsisako jose dalyvauti: laiko išdavyste

Kiekvienas, kuriam teko planuoti vestuves, žino, kaip lengva paskęsti smulkmenose, nes atrodo, kad jūsų darbų sąrašas niekada nesibaigia. Tačiau dauguma žmonių sutiks, kad jūsų didžiosios dienos šventė visų pirma turėtų būti skirta jums ir jūsų partneriui, o pagrindiniai žmonės, su kuriais norėsite ja pasidalinti, yra jūsų šeima. Vestuvių svečių sąrašai kartais gali tapti karštų ginčų priežastimi, nesvarbu, ar jūs pasiryžote vestuvėms be vaikų, ar apribojote maksimalų laukiamų svečių skaičių.
2022-10-24

Gabrielė paaiškino, kodėl melavo: „Sureagavo visi tik ne jis. Aš tikrai negalėjau patikėti“

Gabrielės sukurptas melas ir intriga prieš iškritimo vakarą supykdė ne vieną dalyvį, tačiau nepaveikė to, kuriam jis buvo skirtas. Mergina negalėjo nuslėpti pykčio, kad jai nepavyko pasiekti savo tikslo.  Paskutinį ramų vakarą mergina nusprendė visiems pameluoti, kad ji kitą dieną, nepaisant balsavimo rezultatų, turės palikti projektą. Tokią naujieną išgirdę dalyviai labai nuliūdo, o Jonas ne juokais supyko.
2022-06-22

Jonas Antanui išdavė netikėtą tikslą: „Man reikia tiek pasistengti, kad permiegočiau su Eva“

Gabrielės ir Antano santykiams prikausčius visą dėmesį, netikėtai TV3 televizijos realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ pradėjo formuotis nauja pora. Naktį Jonas Antanui išdavė savo ketinimus dėl Evos. Visiems dalyviams ruošiantis miegoti Antanas su Jonu kartu pasiliko kambaryje, kur Jonas prabilo apie netikėtą nakties tikslą. „Aš šiandien miegosiu su Eva vienoje lovoje. Ir žinai? Manau, kad bus geras šou. Man reikia tiek pasistengti, kad permiegočiau su Eva šiąnakt“, – sakė Jonas.
2022-06-07

Įkaitų dramos Amsterdame detalės: sučiuptas užpuolikas reikalavo 200 mln. eurų kriptovaliuta

Vyras, vienoje Amsterdamo parduotuvėje paėmęs įkaitų, reikalavo 200 mln. eurų kriptovaliuta, kol galiausiai buvo nugabentas į ligoninę „sunkiai sužeistas“, trečiadienį pranešė policija.  Amsterdame į „Apple“ elektronikos prekių parduotuvę judriame Leidsepleino rajone antradienio pavakarę įsiveržęs, kaip nurodoma, 27 metų vyras iš Amsterdamo, turėjo šaunamąjį ginklą ir sukėlė penkias valandas trukusią dramą.
2022-02-23

Nuotaka parduotuvėje sukėlė tikrą sąmyšį: sukarpė 32 vestuvines sukneles

Dėl užstato susiginčijusi moteris vestuvinių suknelių parduotuvėje sukarpė 32 sukneles. Moteris žirklėmis mojuoti ėmė po ginčo su parduotuvės darbuotojais – vaizdo įraše užfiksuota, kaip ji eidama nuo vienos pakabos prie kitos karpo visas sukneles iš eilės. Savo tapatybės neatskleidusi moteris drastiškų veiksmų ėmėsi tada, kai nesulaukė savo 480 eurų dydžio užstato. Kinijos naujienų tinklapis „Sohu“ pranešė, kad incidentas įvyko sausio 9 dieną Čongkingo Džiangžino apskrityje.
2022-01-17
REKLAMA
Veiksmo dramos „Vikingas“ režisierius Robert Eggers savo naująjį kino epą prilygina Hamletui (nuotr. Organizatorių) Veiksmo dramos „Vikingas“ režisierius Robert Eggers savo naująjį kino epą prilygina Hamletui (nuotr. Organizatorių)

Veiksmo dramos „Vikingas“ režisierius Robert Eggers savo naująjį kino epą prilygina Hamletui

Pirmasis veiksmo dramos „Vikingas“ (angl. „The Northman“) anonsas, būsimas režisieriaus Robert Eggers kino epas, leidžia žiūrovams pirmą kartą pažvelgti į naująjį ambicingojo filmų „Ragana“ (angl. „The Witch“) bei „Švyturys“ (angl. „The Lighthouse“) kūrėjo projektą.
2022-01-06

Pasibaisėjo lietuviškosios Kardashian santykių drama: „Gana viešai skalbti apatinius“

„Tuokiasi, mylisi, gimdo, skiriasi, vėl tuokiasi. Toks įspūdis susidaro paskaičius naujienas apie lietuviškąja Kim Kardashian tituluojamą Justiną Partikę ir jos vyrą Vytenį“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Daiva. Visai neseniai saldžioji porelė džiaugėsi vedybomis, net rodė, kokį namą nusipirko, gyrėsi, kaip jame gyvens, mėgausis meile. Netrukus pasipylė vieši žmonelės kaltinimai vyrui neištikimybe. Pastarasis davė viešą atsaką, neva žmonai visada buvo ištikimas.
2021-10-06

Išgirdusi šeimos dramą parduotuvėje šiaulietė pakraupo: „Mamyte, kaip jums ne gėda“

„Kaip jūs elgiatės, kai šalia esantys žmonės ima tarpusavyje pyktis, svaidytis keiksmais? Man tokiu atveju būna labai nejauku, nebeturiu kur dėti akių. Taip man nutiko aną vakarą, parduotuvėje renkantis prekes“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi šiaulietė Rūta. Buvo ramus vakaras, po darbo neskubėdama pirkau kelis buities reikmenis parduotuvėje. Be manęs joje buvo tik pardavėja, todėl į parduotuvę „įšokusios“ šeimos pokalbis prikaustė dėmesį.
2021-10-05

Pora lėktuve sukėlė tikrą sąmyšį: tokie žmonės jau turi pravardę

Nors kaukės dėvėjimas daugelyje vietų tapo įprasta norma, amerikiečių pora neseniai susiginčijo su salono įgula po to, kai jų buvo paprašyta tinkamai dėvėti kaukes. Vaizdo įrašas su maištinguoju duetu greitai išpopuliarėjo, o įsiutę socialinių tinklų vartotojai juos netgi pavadino „kovidiotais“. Vaizdo įraše, kurį užfiksavo bendrakeleivis, matyti, kaip vyras be kaukių keikiasi ir šaukia ant dviejų skrydžio palydovų vyrų lėktuvo priekyje.
2021-09-15

Žinomi žmonės nepraleido progos pasidairyti po itin drąsaus interjero butą: netrūko staigmenų

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija. „NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv.
2021-09-09

Moters užkurta drama lėktuve šokiravo keleivius: viskas dėl veido kaukės

Nufilmuota neįtikėtina scena, įvykusi „Ryanair“ skrydžio iš Ibizos į Milaną metu – visi keleiviai privalėjo būti su kaukėmis, bet viena italė tai daryti atsisakė. Moteris užsipuolė bendrakeleivę, kai lėktuvo salone kilo konfliktas dėl kaukių dėvėjimo, rašoma dailystar.co.uk. Skrydžių metu visi keleiviai privalo būti su kaukėmis „Ryanair“ skrydžio iš Ibizos į Milaną metu viena italė moteris kibo į atlapus skrydžio įgulos nariams ir kitai keleivei.
2021-06-02

Prakalbo apie tolimesnius Markle planus: iki dar didesnės dramos – vos 1 žingsnis

Karališkųjų ekspertų nuomone, Princas Harry ir Meghan Markle toliau viešins informaciją, jei Bakingemo rūmai atsisakys spręsti jų „problemas“. Karališkasis biografas tvirtina, jog tai gali tęstis „kurį laiką“. Šie teiginiai buvo išsakyti pasklidus kalboms, kad Haris kalbėjosi su Princu Čarlzu ir Princu Viljamu po garsiojo pokalbio su Oprah.
2021-03-23
Į viršų