„Auksiniuose gaubliuose“ – Lady Gagos ašaros: nosį nušluostė kiti filmai

Šiąnakt Los Andžele 76-ąjį kartą buvo surengta iškilminga „Auksinių gaublių“ ceremonija. Šimtai išsipuošusių garsenybių su nerimu laukė momento, kada bus paskelbtas geriausias metų aktorius ir aktorė bei filmas.

Lady Gaga (nuotr. SCANPIX)
37

Tiesa, daugelio nuostabai, geriausiu draminiu filmu išrinkta „Bohemiškoji rapsodija“, pasakojanti grupės „Queen“ lyderio Fredie Mercury gyvenimo istoriją. Filmo pagrindinis aktorius – Remi Malik – tapo geriausiu metų aktoriumi, taip nušluostęs nosį filmui „Taip gimė žvaigždė“ ir Lady Gagi su Bradley Cooperiu.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kas triumfavo „Auksiniuose gaubliuose“: nurungė stiprius varžovus

Tiesa, Lady Gagos gerbėjai netvėrė džiaugsmu sužinoję, kad filmo daina „Shallow“ buvo pripažinti geriausia ir už tai pelnė auksinį gaublį.

Vos tik išgirdusi savo vardą ir pavardę Lady Gaga neslėpė džiaugsmo ašarų. Dainos autorė užlipusi ant scenos negailėjo jautrių žodžių: „Noriu pasakyti, kad moteriai yra labai sunku būti gerai vertinamai kuriant muziką. Esu dėkinga Markui Ronsonui, Andrew Wyattui ir Anthony Rossomando – šie trys nuostabūs vyrai mane suprato. Bradley, aš tave myliu“, – sakė ji.

Viso vakaro metu „Auksinių gaublių“ ceremonijoje buvo liečiama lygybės tema – ne viena aktorė apie tai prabilo viešai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų