Pramogų pasaulyje jau kuris laikas sklido kalbos, jog verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel yra nebe kartu. Panašu, kad jos pasitvirtino, nes šiandien žiniasklaida praneša, kad pora vis dėlto pasuko skirtingais keliais.

Viktorija Siegel su šeima (nuotr. Organizatorių)

Viktorija Siegel su šeima (nuotr. Organizatorių)

Naujienų portalas 15min.lt pranešė, kad pora išsiskyrė.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su verslininku, šis kalbų nei patvirtino, nei paneigė.

„Ačiū, malonu. Jokių komentarų nebus“, – sakė D. Bunkus.

Nepaisant to, kad vyras šio fakto nei patvirtino, nei paneigė, tačiau „Discord“ pasirodė žinutė, kurios autorius prisistato „Bunkumi“. 

„Parašysiu vienintelį kartą, tik dėl to, kad čia yra daug pažįstamų ir šiaip net ir normalių žmonių, kad nerašinėtumėt nesąmonių. Aš šią moterį be proto mylėjau ir dabar dar myliu.

Sugebėjau atleisti jos klaidas ir patikėti priesaika, kad ir toliau aš būsiu jos vienintelis mylimas vyras. Priesaikos dužo, kaip stiklo karoliai, ir ji pasirinko sugriauti visa tai, ką mes sukūrėm ir turėti santykius su kitu žmogumi vėl.

REKLAMA

Mano artimiausiu draugu, kuris man nuolatos prisiekinėjo draugystę, atsidavimą ir ištikimybę... Tokia yra tiesa. Man tai yra skaudžiausias gyvenimo periodas ir didžiausia dviguba išdavystė net ir po mano atleidimo.

Anksčiau ar vėliau vis tiek būtumėte tą sužinoję, tai parašiau aiškiai ir suprantamai, kad nebepiltumėt šūdo, kurie tai ketinat daryti. Linkiu jai tik gero, ji yra mūsų vaiko mama ir viskas tuo pasakyta. Tai galit toliau nebevargt spėliodami“, – rašė „Bunkumi“ prisistatęs asmuo.

Naujienų portalui tv3.lt su V. Siegel susisiekti kol kas nepavyko, tačiau moteris atvirai apie tai prabilo socialinio tinko „Instagram“ paskyroje.

Portalas tv3.lt primena, kad Viktorija ir Danielius susipažino 2016-aisiais „Eneos 1006 km lenktynių“ metu. Susitikę VIP zonoje jie iš karto krito vienas kitam į akį. Po metų, Valentino dienos išvakarėse pora susižadėjo.

2018 metų vasarį sužadėtiniams gimė dukra Nicolė, kurią pakrikštijo praėjusių metų rugpjūtį. Jie surengė pasakiško grožio šventę, kurios vaizdais pasidalijo V. Siegel.

Instagrame ji su savo sekėjais pasidalijo krikštynų akimirkomis: „Nicole krikštynos. Kiekvieną kartą grįžus čia, mane užplūsta geriausios emocijos. Ne tik dėl to, kad pailsiu ir atrandu vidinę ramybę, bet būtent dėl visų prisiminimų, kuriuos čia turėjome. Dar prieš metus čia įvyko mano Nicole krikštynos, kurios man ir mano šeimai reiškia labai daug. Tai buvo pirma ir didžioji šventė mano šeimai. Ir šiandien po ilgo laiko nusprendžiau pasidalinti su jumis dar niekur nematytu filmuku iš mūsų šventės – krikštynų“.

REKLAMA

Praėjusių metų lapkričio 17-ąją garsi moteris atšventė 25-ąjį gimtadienį. Garsi moteris šią dieną pasitiko SPĄ centre, kuriame laukė jos didžiulė staigmena.

Drauge su vyru Danieliumi Bunkumi ir dukrele Nikole, jie jau dieną prieš nuvyko į Druskininkuose esantį poilsio centrą, kuriame praleis keletą dienų.

Instagrame Vikorija su savo sekėjais bei gerbėjais pasidalijo šventine nuotrauka, kurioje pozuoja su šampano taure ir kelia tostą gimimo dienos proga.

Tiesa, kiek vėliau moteris atskleidė, kaip ją nustebino vyras iš pačio ryto. „Grįžti po pusryčių į kambarį ir randi štai tokį grožį, kuris vos telpa į didžiausią kibirą. Moka Danielius stebinti tikrai“, – džiaugėsi Viktorija.

Moteris gavo įspūdingo grožio rožių puokštę, kuri sužavėjo ne tik gimtadienio kaltininkę, bet ir jų dukrytę.

Tiesa, praėjusiai metais moteris atskleidė, kaip lepina D. Bunkų. Šiomis mintimis sutiko pasidalinti ir su tv3.lt skaitytojais. 

„Mums taip gera būti kartu, nors ir pasipykstame kartais, kas yra santykiuose mano nuomone visiškai normalu, nes aš asmeniškai kažkaip nelabai tikiu „tobulais“ santykiais, kurie garsiai rėkia, kad jie niekada nesipyksta ir nebūna jų šeimose ašarų arba barnių. O mes, kad ir pasipykstame kartais, nebijau to pripažinti ir nebijau apie tai pasakyti, bet vistiek esame labai laimingi turėdami vienas kitą!

Ir kartais atrodo, kai jis išskrenda reikalais, kad ir kelioms dienoms pailsėsime vienas nuo kito, bet būna atvirkščiai. Jau sekančią dieną trūksta jo šalia, trūksta mūsų rytinių pasikalbėjimų, ginčų dėl įvairiausių smulkmenų ir juoko iš visos situacijos po to! Nėra kam sumuštinukų į lovą atnešti. Taip, taip, Danieliaus mėgstamiausi pusryčiai yra tiesiog sumuštinukai. Kai pagalvoju, paprasta man su juo labai. Ir grįžtant prie pykčių šeimose, tai ne veltui lietuviška patarlė byloja: „Nėra namų be dūmų“. Ir manau, dauguma jūsų man šitoje vietoje pritarsite, ar taip? Kiekvienose namuose yra nesutarimų, svarbiausia, kad dūmų nebūtų per daug, nes kitaip nebebus ir namų“, – mintimis dalijosi Viktorija.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai D. Bunkus papasakojo apie šeimos verslą.

Verslininkas kartu su bičiuliu iš Monako įsigijo Vilniaus centre esančią maisto halę „Gastronomas Food Hall“.

Danieliaus teigimu, prie verslo plėtros prisidės ir sužadėtinė Viktorija, kuri bus atsakinga už ženklo populiarinimą.

„Tai buvo mano verslo partnerio idėja. Jis yra iš Monako, ten sukūrė verslo restoranų biznį, sumanėme į Lietuvą atvesti naujų konceptų. Bandysime iš naujo prikelti maisto halę.

Pristatytumėme naujoves, kurios sėkmingai veikia Prancūzijoje, Italijoje, Monake, kursime naują brandą. Galvojame teikti prancūziškus užkandžius, tai labai populiaru Prancūzijoje, ateiti pasiimti karšo maisto, pavyzdžiui, ekologiškos vištienos, avienos kepamos grilyje, butelį vyno ir keliauti namo“, – idėjomis dalijosi D.Bunkus.

Verslininko teigimu, maistas bus ne tik išsinešimui: „Jau dabar maisto halėje veikia dešimt restoranų, bet po šios krizės, manau, kad maisto išsinešimas bus populiaresnis, todėl orientuosimės ir į šią sritį.“

Danielius džiaugėsi, kad dabar, krizės laikotarpiu, yra geras laikas investuoti: „Kurį laiką reikės palaukti, kol viskas įsivažiuos, atsigaus, žmonių srautai atsistatys, restoranams dabar sudėtingas metas. Mes to nebijome, palauksime, vasaros metu atversime lauko terasas.“ 

Vyras sužadėtinei Viktorijai žada patikėti socialinių tinklų dalį: „Aš ten mažiausiai išmanau. Dirbsime su influenceriais, renginiais, mūsų tikslas – pritraukti didesnį žmonių srautą. Planuojame organizuoti gyvos muzikos vakarus, uždaras šventes, galbūt pokerio turnyrus, protmūšius. Kiekvienas klientas turėtų rasti ai, ko jam reikia.“

REKLAMA

Danielius ir Viktorija bei jųdviejų dukra Nicole pastaruosius porą metų buvo įsikūrę Kanuose ir tik prieš kelis mėnesius grįžo į Lietuvą. Tiesa, D.Bunkaus teigimu, šeima ilgai Lietuvoje užsibūti nežada.

„Likti Lietuvoje žadame iki rudens, o vėliau grįšime į Kanus. Už verslą atsakingi paskirti vadovai, kurie viską prižiūrės. Mūsų tikslas nėra daug dirbti“, – juokėsi verslininkas.

 

 

 

???
2020-06-03 10:38:02
visiškai neseniai per tv gyrėsi apie tobulus santykius, kaip ji moka vyrą saugot ir staiga - skyrybos... nors kokios čia skyrybos, jeigu vedybų nebuvo.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
bite 2020-06-06 22:09:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tokios bobos turi but abieju vyru metamos, kad kitoms nepavadna butu taip elgtis. O kas daroma pas mus? Iskeliami kaip kokie didvyriai! Kokia geeeda! O ta sypsosi lyg niekur nieko.Fuuuu.   ATSAKYTI
Ausra 2020-06-04 15:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Krikšto tėvelis ir dukrelė labai panašūs!?   ATSAKYTI
Asta 2020-06-04 10:46:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nikolė labai jau panaši į Lauryną...    ATSAKYTI
Hana 2020-06-04 10:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Todėl ir pavardės mergaitei net Bunkaus nedavė.   
Mama 2020-06-04 14:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Bunkau,daryk DNR o gak tai Lauryno Suodaičio darbas?  
Bomzas 2020-06-04 08:27:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Glusu saika isbraukt mordas is lietuvos iki zvaigdziu kaip iki menulio   ATSAKYTI
A 2020-06-03 16:51:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jus paziurekit gryna kopija mergaites i suodaiyi :)geras.   ATSAKYTI
Qw 2020-06-03 16:51:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
https://www.google.com/search?q=suodaitis&client=ms-android-samsung-gj-rev1&hl=lt&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjnr7bZ5OXpAhXps4sKHXCKDrwQ_AUICSgB&biw=412&bih=694#imgrc=pJZiRn5ZHU-kxM   ATSAKYTI
Laima 2020-06-03 15:01:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atiduotu pinigus nasllaiciams arsergantiems vaikams o neissidibinetu.   ATSAKYTI
Xa 2020-06-03 13:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Labai primena kazkada n metu atgal rodoma laida Kitas! Iskituok jei netinka. Ir vel Kitas tik cia bus Kita , Vel Kita ir n kartu. Kodel nepradet kurti lietuviskos santa Barbara versijos?!   ATSAKYTI
Mama 2020-06-03 12:33:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sunus 100% Bunkaus na o apie dukra sunku pasakyti,nei mamos brozu,nei tevo.?! Tad smerkti niekam nepatarciau nezinai kas taves laukia... cia tik jos reikalas.   ATSAKYTI
ilka 2020-06-03 18:46:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Dukra panaši į tėtį ,mano nuožiūra.  
Tomas 2020-06-03 11:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jus man pasakykite,kuo jinai yra garsi,atsakykite man,garsi moteris kuom.   ATSAKYTI
Sparnas 2020-06-04 11:40:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Garsi,kad yra senu diedu islaikytine ir botokso grazuole  
Mari 2020-06-03 11:27:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai, kad jis mergysius, cia jam tokiu bus dar ne viena.   ATSAKYTI
Giedrius 2020-06-03 11:05:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įdomu, kuo ji tokia žinoma. Ar tuo, kad eilinė Bunkaus užgaoda, ar, kad Zvonkės paina,ar,kad kartas nuo karto apie ją parašo geltonoji spauda. Paaiškinkit man, prašau,galbūt aš tamsus žmogus.    ATSAKYTI
Nuomonė 2020-06-03 10:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagyveno Viktorija, pamatė kad yra geresnių. Nereikia nei piktintis, nei smerkti, juk kiekvienas žmogus ieško laimės, ne visiems pasiseka ją atrasti, bet tai variklis į ateitį su viltimi. Bet visada geriau gyventi ir sutikti gyvenimo saulėlydį su bendraamžiu, bet ne visi tai suvokia...   ATSAKYTI
??? 2020-06-03 10:38:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
visiškai neseniai per tv gyrėsi apie tobulus santykius, kaip ji moka vyrą saugot ir staiga - skyrybos... nors kokios čia skyrybos, jeigu vedybų nebuvo.   ATSAKYTI
... 2020-06-03 10:57:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gerai kad ir nebuvo santuokos, lengviau skirtis tik su sugyventiniu.   
Virginija 2020-06-03 10:31:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Reproduktorius   ATSAKYTI
Algis 2020-06-03 10:03:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Bunkus kuilys ji iš kastruoti reikia   ATSAKYTI
Kodėl? 2020-06-03 10:38:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juk jis pilnai išlaiko ir savo vaikus ir savo vaikų mamas. Čia jau ne tavo reikalas?   
Algis 2020-06-03 09:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Bunkus kuilys ji iškastruoti reikia   ATSAKYTI
Lika 2020-06-03 09:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kas per zvaigzde kad butu idomus. Eilinis besmegenis   ATSAKYTI
Martina 2020-06-05 19:53:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
  
y 2020-06-03 09:49:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
na bent Siegel antakiai-šakės,griūk negyvas,ir čia vadinasi gražu???Ir taip grožiu nelabai tviska,o antakiai daro multiplikacinių filmų personažu
   ATSAKYTI
Kaimiete 2020-06-03 10:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Ka tu kaimo taše supranti. Pažiūrėk i savo snuki pavyduole  
Malibu 2020-06-03 12:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
O kas blogai su jos antakiais?   
Malibu 2020-06-03 12:09:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
O kas blogai su jos antakiais?   
Vika 2020-06-03 12:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Jau visai nesamones komentuojat  
To Malibu 2020-06-03 15:26:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O kas gerai su jos antakiais?  

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Radži (tv3.lt fotomontažas)
Muzikiniame projekte išgarsėjęs ir iki šiol didžiulį būrį gerbėjų turintis dainininkas Radži atviras – į televiziją jis nebeina tik tam, kad rodytųsi, ir visuomet puikiai ...
Erika Lisauskienė  (tv3.lt fotomontažas)
Šeštadienio rytą mirė lietuvių atlikėja Erika Lisauskienė. Atlikėjos artimieji užsiminė, kad mirties priežastimi galėjo tapti alkoholis. Pasak šaltinių, moteris buvo rasta ...
Erika Lisauskienė (nuotr. stop kadras)
Šeštadienio rytą mirė lietuvių atlikėja Erika Lisauskienė. Moteriai buvo 54-eri. Šią skaudžią žinią portalui tv3.lt patvirtino 3 patikimi šaltiniai, nenorėję atskleisti savo ...
Oksanos Pikul-Jasaitienės namai (nuotr. Organizatorių)
Dainininkė, vizažistė bei grožio salono savininkė Oksana Pikul-Jaseitienė šių metų pradžioje atvėrė savo vardo grožio namus, o dar nespėjusiems ten apsilankyti, papasakojo, su ...
„Blogoms merginoms viskas“ filmavimo akimirkos (nuotr. Organizatorių)
Visai neseniai TV3 žiūrovams pristatytas naujas serialas „Blogoms merginoms viskas“. Seriale netruks nei dramų, nei intrigų, nei išties be galo smagių akimirkų.
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų