Garsios moterys ėmėsi gražios iniciatyvos: prakalbo apie pažeidžiamiausią visuomenės dalį

Siaučiant koronavirusui Lietuvoje daugelis žmonių tiesia pagalbos ranką ir padeda vieni kitiems. Garsios mamos ir tinklaraštininkės ryžosi gražiai iniciatyvai ir skatino prisidėti kitus.

Septyniolika garsių moterų įsiamžino nuotraukose laikydamos plakatą, o iš juose parašyti žodžiai siuntė svarbią žinutę: „Aš lieku namuose dėl šeimos, draugų, vyresnių žmonių, tavęs ir mylimos Lietuvos. Kartu galime tai padaryti.“

Iniciatyva skatino visus atkreipti dėmesį į mūsų pažeidžiamiausią visuomenės dalį – senelius: „Atėjo ta diena, kai socialiniai tinklai gali pasitarnauti kilnaus tikslo vardan!  Raginame visą šį laikotarpį likti namuose, rūpintis aplinkiniais.

Šie laikai yra tokie dėkingi, kad net ne išėję iš namų galime prisidėti prie senelių gerovės! Tą aš ir skatinu Jus padaryti!

Kas mums yra ne daug, kitiems yra krepšelis maisto. Nelikite abejingi, junkitės prie mūsų. Mes draugiškai prisidėjome, ar prisidėsi ir tu? Plintant Covid-19 virusui, vyresnio amžiaus žmonės atsiduria didžiausioje rizikoje. 

Vyresnių nei 70 metų amžiaus žmonių kategorijoje mirštamumas nuo koronaviruso siekia 17 procentų, taigi jiems nerekomenduojama palikti namų.

Mūsų šalyje gyvena apie pusę milijono vyresnio amžiaus žmonių, ne visi seneliai turi į ką kreiptis, todėl labai svarbu kuo greičiau organizuoti sisteminę pagalbą ir sutelkti pagalbos fondą, nuo kurio surenkamų lėšų priklausys pagalbos mastai.Lietuvoje paskelbus karantiną vieniši, vyresnio amžiaus žmonės netrukus pristigs būtiniausių dalykų. Mes norime apsaugoti juos, pasiūlydami jiems praktinę Raudonojo Kryžiaus savanorių pagalbą, kad žmonėms nereikėtų išeiti iš namų.

Nuotoliniu būdu apmokyti savanoriai pasitelkiami atliepti būtinus izoliuotų žmonių poreikius:

-užtikrinti būtinų produktų paketų pristatymą izoliuotiems žmonėms;

-nuraminti, suteikti pirmąją psichologinę pagalbą telefonu;

-užtikrinti kitus individualius poreikius. 

Padėkite apsaugoti pažeidžiamiausius tarp mūsų!“, – ragino tinklaraštininkės ir skatino prisidėti šiame puslapyje.

 


Rašyti komentarą...
D
Dinas
2020-04-01 20:26:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistai ,būkit geri nebejuokinkit.Garsios moterys cha,cha,cha...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų