Lipnė prabilo apie plastinę operaciją: tam užsidirbo pati

Perdėtai savo vaikais besirūpinančios mamos atsidūrė tarsi po didinamuoju stiklu. Supermamytėmis pramintų moterų pasisakymai ir veiksmai linksniuojami viešoje erdvėje. Tačiau supermamomis vadinamos ne tik tos moterys, kurios perdėtai rūpinasi savo vaikais ir neturi jokių asmeninių planų bei svajonių, bet ir tos, kurios puikiai geba derinti šeimą ir karjerą ar verslą.

6

Apie tai, ką reiškia būti supermama šiandien TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbės TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, tinklaraštininkė Simona Lipnė ir komunikacijos specialistas Simonas Urbonas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lipnė prabilo apie plastinę operaciją: tam užsidirbo pati

Didžiausios Lietuvoje žiniasklaidos grupės TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė – puikus pavyzdys, kaip galima sėkmingai derinti motinystę ir karjerą. Ji į darbą grįžo prabėgus vos kelioms savaitėms po abiejų atžalų gimimo. 

„Šiandien keptuvėje sugebėjau vienu metu iškepti 35 miniatiūrinius blynelius“, – smagiai apie savo pasiekimą praneša Laura. Namuose ji yra įvedusi taisyklę, kad žodžio „neįmanoma“ nėra. Laidos „Visi mes žmonės“ žiūrovams ji papasakos ir ne vieną smagų, kuriozišką nutikimą iš savo kaip mamos-vadovės gyvenimo.

„Supermama – tai ir ta moteris, kuri augindama vaikus sugeba sukurti kad ir nedidelį verslą, – sako tinklaraštininkė, rinkodaros specialistė Simonė Lipnė, trynukų mama, kuriems netrukus sueis treji metai. – Aš, galima sakyti, atradau save susilaukusi vaikų, nes augindama juos sukūriau verslą, užsiimu tuo, kas man labai patinka ir neketinu grįžti į ankstesnį darbą“. 

Simona su bičiule yra sukūrusios projektą „Mamos be tabu“, kurio dėka bandoma keisti stereotipus, sustabarėjusias tiesas apie motinystę, sudaroma galimybė atvirai pasikalbėti apie tai, ką mamos neretai nutyli.

Daug sekėjų turinti moteris sulaukia ir neigiamų komentarų dėl savo atvirumo, pavyzdžiui, – ji neslepia, kad septynis mėnesius maitinusi trynukus, kiek vėliau pasidarė plastinę krūtų operaciją. „Bet pinigų aš tam užsidirbau pati „sėdėdama“ namie“, – sako Simona. 

REKLAMA

Namuose ji įvedusi griežtą tvarką, o štai lepinti anūkus gali seneliai – tik tuomet vaikai gauna saldumynų. 

Ką ji patartų išvargusiai mamai? Pasak Simonos, geriausias būdas – pakeisti aplinką. Tą galima padaryti nebrangiai ar net visai be pinigų. 

„Kitąsyk porą valandų ramiai besitęsianti vakarienė su vyru, kai nereikia penkiolika kartų keltis nuo stalo jau padeda grįžti į save“, – patirtimi dalijasi Simona.  

„Supertėvai – tai superherojai savo vaikams. Turiu būti geriausia savo versija“, – sako komunikacijos specialistas, tinklaraštininkas, trijų vaikų tėvas Simonas Urbonas. Du pirmus vaikus nuo gimimo jis augino pats, žmoną išleidęs į darbą ir sudaužė daug stereotipų, susijusių su vaikų auginimu.

Apie visa tai – žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamoje laidoje „Visi mes žmonės“ pirmadienį 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
A
2020-04-03 22:20:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu,Lipne,kam tau tie per dideli papai?Atsiprašau... kažkaip keistai, neproporcingai...papai ir lūpos.Viskas turėtų naturaliau atrodyt,atseit suprantat grožį,bet pasidarot durnai
Atsakyti
-3

N
Nesamonė
2020-04-08 16:28:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tau pačiai nešlykštu duoti tokius interviu, dar ir laidą kuria. Daryk tu su savim ką tik nori nusipjauk tuos papus ar pasididink. Nemanau, kad įpatingai šiuo metu kažkam iš žmonių rūpi tavo problemos.
Atsakyti
0

K
Kestas
2020-04-05 07:47:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai grazi moteris,ka ji norejo,ta ir pasidare,ne uz jusu pavyduoliai pinigus. Labai grazi ir vaikuciai ir vyras Super ! Nekreipk demesio i negatyvus zmones,jie kitaip nemoka. Sekmes grazuole..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų